Politika
13 Ocak 2018 ( 10880 görüntülenme )

AKŞENER SONUNDA İSYAN ETTİ... DAĞ TAŞ AYAKTA!..

Meral Akşener: Şehitlerimiz Arasında Ayrım Yapılamaz

Yurt içi ziyaretlerine Afyon ve Eskişehir'de devam eden İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Erdoğan'ın "Biz milliyiz, onlar gayrı milli' sözlerine tepki gösterdi.

"VATAN HAİNİ APO’YLA ANLAŞTI, BARZANİ’YLE ANLAŞTI, BU NASIL MİLLİLİK”

“BOP eş başkanı oldu muhterem. Sen yerli ve milllisin, bu heyet gayrı milli. Hadi oradan. Açılım sürecinde Apo'yla görüştün, referandumda Barzani paçavrası ve sonuç itibarıyla ben aldatıldım Allah da millet de beni affetsin. O yerli ve milli, buradaki heyet gayrı milli. Hadi oradan. Sen orduyu dağıttın, senelerce hapiste yatırdın. Çıkınca bu FETÖ'cüler beni aldatmış milletim beni affetsin dedin.”

“ŞEHİTLERİMİZ ARASINDA DAHİ AYRIMCILIK YAPIYORLAR”

“Bir şehit annesi tanıdığım, 'Kızım şehitleri birbirlerinden ayırıyorlar buna dikkat çek. 15 Temmuz şehitleriyle terör şehitlerini ayırıyorlar' dedi. Şehitleri ayıramazsınız. 15 Temmuz şehididi de aynıdır Güneydoğu şehidi de aynıdır. Hepsi bizim şehidimizdir. Allah onlardan bin kere razı olsun. Kaldı ki 15 Temmuz'un oluşmasının sebebi senin 2010'da yaptığın referandum.

"FETÖ DEDİKLERİ AKP'NİN İÇİNDE"

“Son olarak şunu söylemek isterim; biz bu arkadaşların aldatılmasın, kandırılmasından, sürekli özeleştiri yapmasından bıktık. Bugün Esad kardeşim, yarın Esed kardeşim; sonra 'Hoca efendi geel' diye ağlaya ağlaya gezdiler. Şimdi ben oluyorum FETÖ'cü, onlar oldu METÖ'cü. Ben demedim, siz dediniz. Beraber ıslandınız bu yollarda. “

Kaynak: Yeniçağ
Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ