SON DAKİKA
Tümü

Gündem

Anasayfa / Gündem / “35 GÜNDE BAKKAL DÜKKANI SATILMAZ” Dedi… NOKTA!..

“35 GÜNDE BAKKAL DÜKKANI SATILMAZ” Dedi… NOKTA!..

4 Nisan 2018 / Çarşamba 20:13
Karamollaoğlu...

KARAMOLLAOĞLU: “35 GÜNDE BAKKAL SATILMAZ”

Haftalık olağan basın toplantısında konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Peki, siz Türkiye’nin can damarı 14 tane devasa fabrikayı nasıl satacaksınız! İstekliler bu fabrikaları sadece gezmeye kalksa bu süre yetmez. O zaman insanın aklına bin bir türlü şüphe geliyor.” dedi.

’35 GÜNDE BAKKAL SATILMAZ’

Şeker fabrikalarının satışına yönelik teklif sürelerinin aceleye getirilmesi ile ilgili değerlendirmede bulunan Karamollaoğlu, bu durumun akıllara birçok soru işaretini getirdiğine dikkat çekti. Karamollaoğlu, “Teklif vermek için tanınan süre sadece 35 gün. 35 günde sıradan bir mahalle bakkalını bile satamazsınız. Peki, siz Türkiye’nin can damarı 14 tane devasa fabrikayı nasıl satacaksınız!

“YOKSA ALICILAR BELLİ Mİ”

“İstekliler bu fabrikaları sadece gezmeye kalksa bu süre yetmez. O zaman insanın aklına bin bir türlü şüphe geliyor. Acaba bu fabrikaların alıcıları şimdiden belli mi? İhaleler formaliteden mi yapılacak? Bütün bu sorular haklı olarak bizi de, milletimizi de endişelendiriyor” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın daveti üzerine Hatay sınır karakoluna giden bazı ünlülere çağrıda bulunan Karamollaoğlu;

“O SANATÇILARI ŞEKER FABRİKALRINA DAVET EDİYORUZ”

“İnşallah bu güzide sanatçılarımız aynı hassasiyeti şeker fabrikaları için de gösterirler. İşçilerimizle beraber emek türküleri söylerler. Biz kendilerini davet ediyoruz. Sanatçılarımızı, işçimizin, emekçimizin, üreticimizin yanında da görmek istiyoruz. Hatay ziyaretleri askerimize nasıl moral olduysa, bir şeker fabrikası ziyareti de emekçilerimiz için moral kaynağı olacaktır. Hem böylece, ‘Külliye’nin değil Türkiye’nin sanatçısı’ olduklarını gösterme imkânı bulmuş olurlar” dedi.

Kaynak: Birgün

POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER