SON DAKİKA
Tümü

Politika

Anasayfa / Politika / AKP bunu da yaptı!.. SOSYAL MEDYADA MANİPÜLASYON!..

AKP bunu da yaptı!.. SOSYAL MEDYADA MANİPÜLASYON!..

6 Ocak 2019 / Pazar 21:11
Şişli...

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla beraber adayların çalışmaları da devam ediyor. Bu kapsamda sosyal medya yapılan bir paylaşım ise tepkilere neden oldu. AKP Şişli Belediye Başkan Adayı Nihal Yıldırım’ın “Vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik” diyerek paylaştığı fotoğraftaki kişinin bir başka AKP’li yönetici olduğu ortaya çıktı.

AKP TEŞKİLATI BİRBİRİNİ DİNLİYOR

AKP’nin Şişli Belediye Başkan adayı Nihal Yıldırım’ın, “Çıktığımız bu kutlu yolda vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek ve bu sorunlara çözümlerimizi anlatmak için her yerdeyiz” notuyla paylaştığı fotoğraftaki kişinin AKP Şişli İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Arpacı olduğu iddiası tartışmaları da beraberinde getirdi.

‘HAYATLARI YALAN OLMUŞ’

Konuya ilişkin sosyal medya hesabından açıklamada bulunan İYİ Parti Milletvekili aday adayı olan Ümit Karaca, AKP’li Başkan adayı ve ilçe yöneticisinin fotoğraflarına yer verdiği paylaşımına, “Bu abla Ak Parti Şişli Belediye Başkan Adayı Nihal Yıldırım, derdini dinlediğini iddia ettiği vatandaş ise Ak Parti Şişli İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Arpacı üstelik Anadolu yakasında oturuyor. Anlayacağınız hayatları yalan olmuş” notunu düştü.

Kaynak: Yeniçağ

POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER