SON DAKİKA
Tümü

Gündem

Anasayfa / Gündem / RACON KESİLDİ… AKP’DE AĞIR İSTİFA!..

RACON KESİLDİ… AKP’DE AĞIR İSTİFA!..

20 Kasım 2017 / Pazartesi 08:01

VAN VE MARDİN’DE İSTİFA


AKP’den peş peşe istifa haberleri geliyor. 


AKP Van İl Başkanı Zahir Soğanda ve AKP Mardin İl Başkanı Mehmet Ali Dündar istifa etti.

Önce AKP Van İl Başkanı Zahir Soğanda ardından AKP Mardin İl Başkanlığı görevini 1 Eylül 2015’ten itibaren yürüten Mehmet Ali Dündar, düzenlediği basın toplantısıyla istifa ettiğini açıkladı.
Dündar;

“MÜCADELE EDECEĞİZ”
“Görev yaptığımız süre içinde tarihi olaylara tanıklık ettiğimiz bu süreçte, başta FETÖ olmak üzere bütün kirli oluşumlara karşı mücadelemiz dün olduğu gibi bugün de yarın da kesintisiz devam edecektir.”

“MÜCADELEMİZ KUKLACILARLA”

” Mücadelemiz kuklalarla değil, kuklacılarla oldu. 1993 yılında başlayan siyasi hayatımın başlangıcı olan bu kutlu davada, hizmet etmeye devam ettim. Bu milletin aziz evladı Cumhurbaşkanımızın bu ihanet yapılanmalarına karşı mücadelesinde de kendisini yalnız bırakmadık” dedi.
Bölgede terör örgütünün büyük acılar yaşattığını belirten Dündar, tüm tehditlere rağmen çalıştıklarını söyledi. 
1 Eylül 2015 tarihinde, yüzde 19 oy oranıyla devir aldığı partisinin oy oranını kısa bir sürede sahadaki aktif çalışmalarımızla yüzde 29’a yükseltiklerini kaydeden Dündar, açıklamalarını şöyle sürdürdü: 
“YENİ BİR DEĞERLENDİRME”
“Gelinen süreçte teşkilat başkanlığımızın yeni bir değerlendirme yapmasının önünü açmak için yürütmekte olduğum AK Parti Mardin İl Başkanlığı görevinden ayrılıyorum.” 
Kaynak: Yeniçağ

POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER