Genel
23 Eylül 2017 ( 4045 görüntülenme )

AKP'li Vekil Konuştu... KOYUNLAR ŞOKTA!..

YAVUZ: DİŞ MACUNU İNSANI KOYUN YAPIYOR

AKP Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Batılı ülkelerin Müslümanları sindirmek için uğraştıklarını ve bunu da 'diş macunu' ile yaptıklarını savundu.

"Ben internette dolaşan bir bilgiyi paylaştım. Batılıların insanları nasıl sömürdüğünü, koyun gibi yönettiğini anlatmak için bu örneği verdim" diyen Yavuz, diş macunun insanları koyun gibi yaptığını ileri sürerken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tek olduğunu ve yerinin doldurulamayacağını savundu.

Sözcü'den Ali Ekber Ertük'ün haberine göre, Yavuz'un açıklamaları şöyle:

"DİŞ MACUNUYLA TEZGAH"

“Epifiz bezi geometrik olarak insan kafasının tam orta noktasında bulunan pirinç tanesi büyüklüğünde esnek yapılı bir bezdir. Epifiz bezi sertleştirilen ve kireçlendirilen insanı yönetmek daha kolay oluyormuş. Florürün diş macunları içerisine böyle bir tezgâh sebebiyle konulduğu öne sürülüyor." 

"DİŞ MACUNU KOYUNLAŞTIRIYOR"

"Aslında diş sağlığına ve diş beyazlatmasına hiçbir yararı olmadığı da söyleniyor. Neden? İnsanlar düşünemesin, koyun gibi çok kolay yönetilsinler diye. Bir avuç insan bütün dünyayı çekip çevirsin. Amma velakin Müslüman bu işlere gelmiyor. Hâlâ misvak kullanmaya devam ediyor."

Kaynak: yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ