SON DAKİKA
Tümü

Gündem

Anasayfa / Gündem / ‘AKP YALOVA’DA ŞOK’

‘AKP YALOVA’DA ŞOK’

25 Kasım 2018 / Pazar 19:09
Yusuf Ziya Tabak...

Fetö’cülerle fotoğrafları ortaya çıkan ve görevden alınması beklenen AKP Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak’ın, partisi tarafından Yalova Belediye Başkan adayı olarak belirlendiği haberi Yalova’da adeta şok etkisi yarattı. AKP’li il başkanının Yalova Belediye Başkan adayı olarak belirlenmesi kararına AKP’li vekillerin bile karşı çıktığı ama Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kararından dönmediği sızan bilgiler arasında.

SÖZCÜ’DE HABER YAPMIŞTI

AKP Yalova il başkanı Yusuf Ziya Öztabak’ın fetö’cülerle fotoğraflarını Revizyongazetesi deşifre etmiş ve Yusuf Ziya Öztabak’ın AKP’nin Yalova Belediye Başkan adayı olmak istediğini de okurlarına duyurmuştu. Sözcü gazetesi’de “AKP il başkanının sağı solu Fetö’cü” başlığıyla haberi sayfalarına taşımıştı.

YALOVA’DA SEÇİM FORMALİTEYE DÖNDÜ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Fetö’cülerle fotoğrafları ortaya çıkan il başkanı Yusuf Ziya Öztabak’ı Yalova Belediye Başkan adayı olarak belirlemesi, CHP’li Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın bu kez yerel seçimleri çok rahat kazanacağı yorumlarına da sebep oldu.

Konuyla ilgili Revizyongazetesi.com Genel Yayın Yönetmeni Hakan Korkmaz,”AKP’nin Yalova’da il başkanını belediye başkan adayı göstermesi Mart 2019 yerel seçimlerini Yalova’da adeta formaliteye döndürmüştür. Belediye Başkan adayı yapılan AKP’li il başkanı Yusuf Ziya Öztabak’ın halkta karşılığı yok zaten. CHP’nin tekrar aday gösterdiği Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Mart 2019 yerel seçimlerini çok rahat kazanacaktır. Vefa Salman’a 2. dönemi hayırlı olsun.” dedi.

Kaynak: Revizyon/ Yalova

Etiketler:, , , ,
POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER