SON DAKİKA
Tümü

Politika

Anasayfa / Politika / AKP’DEN ŞAŞIRTICI ÇIKIŞ!.. ‘İSTEMİYORSUN GİT ARTIK’

AKP’DEN ŞAŞIRTICI ÇIKIŞ!.. ‘İSTEMİYORSUN GİT ARTIK’

6 Ağustos 2018 / Pazartesi 16:30
Kılıçdaroğlu...

CHP’de yaşanan kongre tartışmalarını değerlendiren AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Kılıçdaroğlu’nun siyaseten artık bir meşruiyeti kalmadı. Delegelerin yarısı imza vermiş. Sen diyorsun ki ‘Yok iki kişi eksik, yok üç kişi eksik.’ Yahu istenmiyorsun, bırak git artık. Bu kadar adam istemiyorsa senin partide artık bir karşılığın yoktur” dedi.

Çanakkale’nin Lapseki ilçesine bağlı Beyçayır köyünü ziyaret eden AK Partili Turan, sadece seçim dönemlerinde değil her zaman köyleri ziyaret ettiklerini belirterek, “Bizler, bugün söz verip de yarın cayanlardan değiliz. Her daim milletimizin yanındayız. Milletimizin hanesine, köyüne, kasabasına misafir olmak bizler için gururdur, şereftir” diye konuştu. Turan sözlerine şiöyle devam etti:

‘DELEGELERİN YARISI İMZA VERMİŞSE, BU İŞ TAMAMDIR’

“Kılıçdaroğlu’nun siyaseten artık bir meşruiyeti kalmadı. Delegelerin yarısı imza vermiş. Sen diyorsun ki ‘Yok iki kişi eksik, yok üç kişi eksik. Yahu istenmiyorsun. Bırak git artık. Bu kadar adam seni istemiyorsa senin partide artık bir karşılığın yoktur. Ama adam bırakıp gitmiyor. Çünkü projeyle gelmiş. Çünkü kaset operasyonuyla gelmiş. Kılıçdaroğlu geldikten sonra var olan CHP’ye bakın. CHP’de bırakın siyaset yapmayı, hayatında CHP’nin kapısından bile geçmemiş, şaibeli tipler ön seçimde en başta çıktılar. Çünkü partinin genetiğiyle oynadılar. Milli hassasiyeti olan CHP’lileri tasfiye edip yerli ve milli ne kadar değer varsa hepsine hakaret eden adamları baş tacı yaptılar. Mustafa Kemal Atatürk’ün 95 yıllık partisini HDP’nin kötü bir karikatürü haline getirdiler.”

Kaynak: t24

Etiketler:, , ,
POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER