SON DAKİKA
Tümü

Gündem

Anasayfa / Gündem / AKŞENER’DEN ERDOĞAN’A ŞOK ÜSTÜNE SOK!

AKŞENER’DEN ERDOĞAN’A ŞOK ÜSTÜNE SOK!

12 Ocak 2018 / Cuma 07:57

AKŞENER: “Kendisi BOP eş başkanı, yani Büyük Orta Doğu Projesi’nin eş başkanı. Aranızda Yahudi üstün cesaret madalyası olan var mı? Ama Sayın Erdoğan’ın var. İade ettiğini duydunuz mu?”

Akşener sosyal medya hesabından önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “2019’da bizim tarafımız yerli ve milli, diğer taraf gayrı milli olacak” açıklamalarına çok sert tepki gösteren Meral Akşener sosyal medyadan dikkat çekici paylaşımlarda bulundu.
İşte Akşener’in açıklamaları:

“MADALYALI BOP EŞ BAŞKANI NASIL MİLLİ VE YERLİ OLUYOR”

“Bu muhterem BOP eş başkanı oldu, madalya aldı, Türk milliyetçiliğini ayaklar altına aldı; kendini Türk milliyetçisi olarak tanıtanlara da ‘kafatasçısınız, kandan besleniyorsunuz, Fatiha bilmezsiniz’ dedi. Bu muhterem yerli milli, buraya şereflendirenler gayrı milli. Hadi oradan be!”

‘YERLİ VE MİLLİ MUTABAKATIN BAŞINDA MİLLİYETÇİLİĞİ AYAKLAR ALTINA ALAN ABİ VAR’

“Şimdi bir yerli ve milli mutabakatımız oldu. İyi, güzel. Şimdi bunun şartlarına baktım ben. Yerli ve milli mutabakatın başında bulunan Sayın Erdoğan’ın yerli ve milliliği: Abimiz BOP eş başkanı! BOP ne? BOP, bu bölgedeki 36 ülkenin sınırlarının değişeceği bir proje. Sayın Erdoğan’da İsrail tarafından verilen cesaret madalyası var. O madalya kime veriliyor biliyor musunuz? İsrail’e hizmet eden kişilere veriliyor bu madalya. Yerli ve milli mutabakatın başında bu abi var”.

“BU ABİ MİLLİYETÇİLİĞİ AYAKLAR ALTINA ALAN MADALYALI ABİ”

“Hepimizin de yerli ve milli olup olmadığını da kontrol ediyor! Elinde tartı, tartıyor. Biliyorsunuz bu abi başta Türk milliyetçiliği olmak üzere tüm milliyetçilikleri ayağının altına almıştı. Yerli ve milli abi bunu yaptı. Bu muhterem BOP eş başkanı oldu, madalya aldı, Türk milliyetçiliğini ayaklar altına aldı; kendini Türk milliyetçisi olarak tanıtanlara da ‘kafatasçısınız, kandan besleniyorsunuz, Fatiha bilmezsiniz’ dedi”.

“HADİ ORDAN”

Bu muhterem yerli milli, buraya şereflendirenler gayrı milli. Hadi oradan be! Çözüm süreci dedin, TSK’yı lağvettin. Kumpaslarla hapse attın. Sen yerlisin, millisin biz gayrı milliyiz öyle mi? Hadi oradan! ifadelerini kullandı.

Kaynak: Meral Akşener Resmi Twitter Sayfası/ Ajanslar

POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER