SON DAKİKA
Tümü

Gündem

Anasayfa / Gündem / AKŞENER’den HOLLANDA KRİZİNE MUHTEŞEM NOKTA!

AKŞENER’den HOLLANDA KRİZİNE MUHTEŞEM NOKTA!

12 Mart 2017 / Pazar 09:03

AKŞENER: MAĞDUR EDEBİYATI YAPACAĞINIZA İŞGALDEKİ ADALARIMIZI KURTARIN!

MHP Genel Başkan adayı Akşener Kütahya’da açıklama yapıyor…

Meral Akşener’in konuşmasından satırbaşları:

“Hollanda’yı, Almanya’yı en ağır biçimde lanetliyorum, kınıyorum. Türk milletinin, devletinin yanında olduğumuzu ilan ediyorum. 
Ama aklıma şu geliyor; Hollanda ile kavga ettik, oradaki Türklerin durumu ne olacak? Almanya ile kavga ettik. Oradaki Türklerin durumu ne olacak? Koca bir soru işareti.
Avrupa’dan bir mağduriyet çıkarabiliyorsanız eğer buyrun çıkarın ama 5 milyona yakın Avrupa’daki Türk’ün geleceğini düşünün. Teklifim  şudur; derhal İncirlik’teki Alman varlığına son veriniz. 2002’de iş başına geldiğinizde Almanlarla silah ticareti yapan ülkeler arasında biz 32. sırasındaydık, şimdi 8. sıraya yükseldik. Bütün bu anlaşmaları derhal gözden geçiriniz. Derhal Hollanda ile olan anlaşmaların gereğini yapınız.
Yunanistan Cumhurbaşkanı Keçiadası’na çıktı. Keçiadası Türkiye’ye ait ve Muğla’ya yüzerek gidecek kadar yakın. Oraya Yunan Cumhurbaşkanı çıktı. Bizden niye kimse çıkarmadı? Niye biliyor musunuz? Çünkü orada seçmen yok!Buradan hükümete sesleniyorum; Keçiadası’na gidemiyorsanız ben giderim!”
Kaynak: Yeniçağ

POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER