Genel
13 Aralık 2016 ( 10962 görüntülenme )

Akşener'den ÇARPICI İMRALI İDDİASI!

İmralı yine gündemde...

MHP'nin genel başkan adaylarından Meral Akşener, İmralı'ya Abdullah Öcalan ile görüşmek için heyetlerin gidip geldiğini iddia etti.

MHP'nin genel başkan adaylarından Meral Akşener, Halk TV canlı yayınında açıklamalarda bulundu. 

AKP ile MHP'nin 'başkanlık anayasası' için anlaştığını anımsatan Akşener, "Başkanlık hayallerini gerçekleştirdikten sonra yine 'bunlar Fatiha bilmeyenler' denilerek ülkücülere yine hakaret edilecek. Kullan-at mantığı" diye konuştu.

'İMRALI' İDDİASI

Açıklamalarında 'İmralı' iddiasına da yer veren Akşener, "Bahçeli ile AKP arasındaki görüşmeler devam ederken, eski içişleri bakanı olarak aldığım bilgileri aktarayım: İmralı'ya heyetler gidip gelmeye devam ediyor. Bunu buradan duyurayım" ifadelerini kullandı.

Akşener'in açıklamaları şöyle:

"GOBBELS'İN ESAMESİ OKUNMAZ"

- Hitler'in propaganda bakanı Gobbels'in bugün yapılanlar yanında esamesi okunmaz. Dinin de içini boşalttılar. Ben 7 yaşındam beri 5 vakit namaz kılıyorum. Dinin temeli ahlaktır. Ahlakı ortadan kaldırmış durumdalar.Ama ben bunların hepsine ayna tutacağım. Şu anda Sayın Bahçeli'ye ayna tutuyorum zamanı gelince de Recep Tayyip Erdoğan'a tutacağım.

"UCUNDA ÖLÜM BİLE OLSA 'HAYIR' DİYECEĞİZ

- Başkanlık kampanyalarında; ne tür baskılarla, ne gibi ithamlarla karşı karşı kalırsak kalalım, çıktığımız yoldan geri dönmeyeceğiz. Ucunda ölüm dahi olsa, kapı kapı dolaşıp başkanlığa hayır diyeceğiz. 

MHP Grubuna da, arkadaşlarımıza da sesleniyorum. Kuvvetler birliği söz konusu olan, tek kişiye bu kadar yetkinin verildiği, devletin kapsayıcılığını yitirdiği bir ortamda başkanlığa evet denilmesi, onaylanabilmesi mümkün değildir.


Kaynak: Cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ