SON DAKİKA
Tümü

Gündem

Anasayfa / Gündem / AKŞENER KONUŞTU… ERDOĞAN “ÇOK KÖTÜ FENA” ŞAŞTI!..

AKŞENER KONUŞTU… ERDOĞAN “ÇOK KÖTÜ FENA” ŞAŞTI!..

12 Ocak 2018 / Cuma 07:57

AKŞENER: “BU ABİ MİLLİYETÇİLİĞİ AYAKLAR ALTINA ALAN MADALYALI ABİ”

AKŞENER: HERKES GAYRİ MİLLİ AMA BU YERLİ VE MİLLİ HA, HADİ ORDAN!

Kısa bir süre içinde 24 şehre ziyarette bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in sıradaki durağı Uşak ve Afyon oldu.

Akşener, saat 12.00’de İl Özel İdaresi arkası Heykel karşısı Etibank Sokak 11 numaradaki Uşak İl Başkanlığı binasını törenle açtı ve esnaf ziyaretinde bulundu.

AKŞENER’E AFYON’DA YOĞUN İLGİ

Uşak’taki temaslarını tamamlayan Akşener, kara yoluyla Afyonkarahisar’a geçti. Genel Başkan Meral Akşener’i divan üyeleri, GİK üyeleri ve Afyon’un kurucu il Başkanı Erdal Gümüş karşıladı. Afyonluların yoğun ilgisiyle karşılan Akşener, kendisini bekleyen vatandaşlar ve partililerle selamlaştı.

Partisinin İl Başkanlığı binasının açılışı gerçekleştiren Akşener, Afyonlu vatandaşlara hitap etti.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “2019’da bizim tarafımız yerli ve milli, diğer taraf gayrı milli olacak” açıklamalarına çok sert tepki gösteren Meral Akşener;

“MADALYALI BOP EŞ BAŞKANI NASIL MİLLİ VE YERLİ OLUYOR”

“Bu muhterem BOP eş başkanı oldu, madalya aldı, Türk milliyetçiliğini ayaklar altına aldı; kendini Türk milliyetçisi olarak tanıtanlara da ‘kafatasçısınız, kandan besleniyorsunuz, Fatiha bilmezsiniz’ dedi. Bu muhterem yerli milli, buraya şereflendirenler gayrı milli. Hadi oradan be!”

‘YERLİ VE MİLLİ MUTABAKATIN BAŞINDA MİLLİYETÇİLİĞİ AYAKLAR ALTINA ALAN ABİ VAR’

“Şimdi bir yerli ve milli mutabakatımız oldu. İyi, güzel. Şimdi bunun şartlarına baktım ben. Yerli ve milli mutabakatın başında bulunan Sayın Erdoğan’ın yerli ve milliliği: Abimiz BOP eş başkanı! BOP ne? BOP, bu bölgedeki 36 ülkenin sınırlarının değişeceği bir proje. Sayın Erdoğan’da İsrail tarafından verilen cesaret madalyası var. O madalya kime veriliyor biliyor musunuz? İsrail’e hizmet eden kişilere veriliyor bu madalya. Yerli ve milli mutabakatın başında bu abi var”.

“BU ABİ MİLLİYETÇİLİĞİ AYAKLAR ALTINA ALAN MADALYALI ABİ”

Hepimizin de yerli ve milli olup olmadığını da kontrol ediyor! Elinde tartı, tartıyor. Biliyorsunuz bu abi başta Türk milliyetçiliği olmak üzere tüm milliyetçilikleri ayağının altına almıştı. Yerli ve milli abi bunu yaptı. Bu muhterem BOP eş başkanı oldu, madalya aldı, Türk milliyetçiliğini ayaklar altına aldı; kendini Türk milliyetçisi olarak tanıtanlara da ‘kafatasçısınız, kandan besleniyorsunuz, Fatiha bilmezsiniz’ dedi”.

“HADİ ORDAN”

Bu muhterem yerli milli, buraya şereflendirenler gayrı milli. Hadi oradan be! Çözüm süreci dedin, TSK’yı lağvettin. Kumpaslarla hapse attın. Sen yerlisin, millisin biz gayrı milliyiz öyle mi? Hadi oradan! ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Yeniçağ

POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER