Genel
12 Kasım 2017 ( 1801 görüntülenme )

FLAŞ!.. ATATÜRK PAYLAŞIMI REKOR KIRDI!..

Atatürk sevgisi sosyal medyayı da salladı! 


Elon Musk'ın Anıtkabir paylaşımı Musk'ın 5 yıllık Instagram hesabında en çok beğeni alan gönderi oldu. 

Koç Holding'in Atatürk videosu ise günde 1 milyondan fazla izlendi. İki günde Youtube tarihinin en çok izlenen 8. Atatürk videosu oldu.

"MUSK FIRTINASI SÜRÜYOR"

Tesla Motors ve Space X şirketlerinin kurucusu Elon Musk fırtınası devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Turksat 5A ve 5B uydularının fırlatılmasına ilişkin konuşan Musk Ankara’da küşlemesini yedi, hamama gitti ardından da memleketinin yolunu tuttu.

"ATATÜRK PAYLAŞIMI REKOR KIRDI"

Musk’ın Anıtkabir’den yaptığı iki paylaşım kendisine kişisel Instagram rekorunu kırdırdı. Dahi lakaplı iş adamının iki gün önce Anıtkabir’den paylaşım yaptığı bu fotoğraf 960 bin beğeni aldı. 

Fotoğraf kısa sürede Musk’ın 5 Şubat 2012 tarihinde ilk fotoğrafını yüklediği Instagram hesabının en çok beğenilen fotoğrafı oldu.Öte yandan Musk’ın Atatürk paylaşımlarının ardından Google istatistiklerine göre ‘Atatürk’ aramaları ABD’de patladı.En çok arama California, D.C. Ve Connecticut eyaletlerinde yapıldı.Öte yandan Youtube’a yüklenen Atatürk videoları arasında Koç Holding’in iki gün önce yayımladığı 10 Kasım videosu en çok izlenen 8. Atatürk videosu oldu.


İlk iki sırada 11 yıl ve 9 yıl önce yüklenen videolar olması dikkat çekti. Koç Holding’in yaptığı video yayımlandığından bu yana günde 1 milyondan fazla kez tıklandı.


Dün Anıtkabir’de yere iğne atılsa düşmüyordu.

kaynak:sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ