596 izlenme 20 Eylül 2021
BAHÇELİ BİR KEZ DAHA ADAYINI ERDOĞAN OLARAK AÇIKLADI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli dün akşam saatlerinde Twitter hesabından gündemle ilgili tweetler attı ve şunları yazdı: 

"MHP'NİN ADAYI ERDOĞAN"
"Tekraren diyorum ki; Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Gayret bizden takdir Türk milletinden, himaye ise Cenabı Allah’tandır. Cumhur İttifakı Türkiye Cumhuriyeti’dir, Türk milletinin ruh kökünden parlayarak doğmuştur.Önümüz hamd olsun açık, gelecek aydınlıktır."

BAHÇELİ ERDOĞAN İÇİN NE DEMİŞTİ?

BAHÇELİ: “AKP YÜCE DİVAN’A GİDECEK”
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, '2002 yılından önce ne yapıldığını eğer bir gün tarih fırsat verirse MHP iktidarında, 11 yıllık AKP iktidarını Yüce Divan'a yönlendiriyorum' dedi. 2013 yılında Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bir düğün salonunda düzenlenen programda AK Parti'ye oy veren vatandaşlara seslenen Bahçeli;

“ÇOCUKLARIMIZ NE DİYECEK, HIRSIZIM MI DİYECEK”
, 'Ne mutlu Türküm diyene yazısını sildirmek için mi oy verdim diye sorun. Oy verdim, Andımızı öğretmemek için mi oy verdim diye sorun. Çocuklarımız Türküm, doğruyum, çalışkanım diyecekleri yerde 'ben kimim, neyim, bilmiyorum, tembelim, hırsızım, soyguncuyum, dinsiz miyim mi?' diyecek. Türkiye'yi dönüştürmek istiyorlar. Bu Recep Tayyip Erdoğan dizisinde ne var. Yalan var, kandırma var, aldatmak var" dedi.

BAHÇELİ: “NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE YAZDIRMAZSAM NAMUSSUZUM”
Türkiye'nin her tarafını 'Ne mutlu Türküm' diye yazdırmazsam namussuzum. Çocuklarımıza Andımızı tekrar öğretmezsem namussuzum. Bu ihaneti yapan AK Parti'den Yüce Divan'da hesap sormazsam namussuzum" diye konuştu.

Kaynak: ajanslar                                                                                                                  

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ