SON DAKİKA
Tümü

Politika

Anasayfa / Politika / Bahçeli dilini tutamadı… ‘ZİLLET’

Bahçeli dilini tutamadı… ‘ZİLLET’

24 Ocak 2019 / Perşembe 16:08
Hakaret...

MHP, 31 Mart Yerel Seçimlerinde yarışacak 931 belediye başkan adayını Ankara Kapalı Spor Salonu’nda yapılan aday tanıtım toplantısıyla kamuoyuna tanıttı. Toplantıda konuşan Bahçeli’nin hedefinde CHP’li Muharrem İnce vardı.

BAHÇELİ: VAY DENSİZ VAY’

İnce’ye sert sözlerle yanıt veren Bahçeli, “Biz bu ucube zihniyete hak ettiği cevabı vereceğiz. Vay densiz vay. Bekayı zeka sorunu olarak görmek ancak senin gibi mankurtların işidir. Ancak senin gibi sabah başka akşam başka konuşan çarkıfeleklerin üslubudur.” dedi. Bahçeli’nin konuşmalarından satır başları:

‘MALUM ZİLLET KOROSU’

“Malum zillet korosu hep bir ağızdan soruyor. 31 Mart yerel idare seçimlerinin beka ile ne işi varmış? İnce ince nifak taşları döşeyen orada burada partisinin genel başkanının hedef alan bir zatta cumhurbaşkanlığı adaylığında yaşadığı şok ve hezimeti atlatamadığından ağzından çıkanı kulağı duymayacak bir noktaya savrulmuştur”.

‘VAY DENSİZ VAY’

“Aklı epey incelmiş bu zavallıya göre sadece bir yerel seçimi beka sorunu olarak millete anlatmak zeka sorunuymuş. Biz bu ucube zihniyete hak ettiği cevabı vereceğiz. Vay densiz vay. Bekayı zeka sorunu olarak görmek ancak senin gibi mankurtların işidir. Ancak senin gibi sabah başka akşam başka konuşan çarkıfeleklerin üslubudur. Zillet beğenmedi, zillet takdir etmedi diye bekamızı yok mu sayacağız? Zaten zillet koalisyonu 31 Mart’ı beka olarak görseydi biz kendimizi sorgulardık”.

Kaynak: Sözcü

POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER