SON DAKİKA
Tümü

Politika

Anasayfa / Politika / Bahçeli işi büyüttü… ‘AKP’YE OY VERİN’

Bahçeli işi büyüttü… ‘AKP’YE OY VERİN’

24 Ocak 2019 / Perşembe 16:56
belediye...

MHP genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin aday tanıtım toplantısında “AKP’nin adaylarına gönül rahatlığı ile oy verecek misiniz?” diyerek Cumhur İttifakı için oy istedi.

MHP GENEL BAŞKANI AKP’YE OY İSTEDİ

MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Ankara’daki aday tanıtım toplantısına katıldı. Konuşmasında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Bahçeli, konuşmasının sonunda AKP’li belediye başkan adayları için de seçmenlerinden oy istedi. “AKP’nin adaylarına da gönül rahatlığı ile oy verecek misiniz?” diyerek salona seslenen Bahçeli’ye gelen cevap “Evet” oldu. Bahçeli’nin açıklamaları şöyle:

‘SEÇİMLER BEKA MESELESİ’

“31 Mart beka seçimidir. Türk milletinin bekası da ebediyete kadar güvencede kalacaktır. 31 Mart seçimleri, yeni hükümet sisteminin ilk demokratik imtihanıdır. Bu imtihandan alnımızın akıyla çıkmamız aynı zamanda beka meseledir. Rehavete kapılmadan gevşemeye müsaade etmeden ihmale düşmeden umutsuzluğa kapalı durarak 31 Mart seçimlerine hazırlanacağız”.

‘HEM BELEDİYE HEM BEKA’

“Cumhur İttifakı, Türkiye’nin geleceğini kuruyor. Buna uygun karar ve hazırlık içerisinde olmalıyız. Hem ‘belediye’ hem de ‘beka’ diyor, tarihi ittifakımızı koruyoruz. İlle de bir tercih yapacak olursak on bin defa ‘beka’ diyeceğimi herkesin bilmesini istiyorum.”

Konuşmasının sonunda partisinin adayları için oy isteyen Devlet Bahçeli, AKP’nin adayları için de oy istedi. Salondaki seçmene seslenen Bahçeli, “AKP’nin adaylarına da gönül rahatlığı ile oy verecek misiniz?” diye sordu.

Kaynak: Yeniçağ

Etiketler:, , , , ,
POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER