Genel
22 Haziran 2017 ( 2629 görüntülenme )

FLAŞ!.. Rahmi Turan Yazdı... BALGAT HOPLADI!..

TURAN: BAHÇELİ MHP İÇİN DEĞİL, AKP İÇİN ÇALIŞIYOR!..


Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan, bugünkü köşe yazısında Bahçeli'yi hedef aldı.

Bahçeli'ye bakanlık verilebileceğini iddia eden Turan, "son dönemde canhıraş bir şekilde MHP için değil, AKP için çalışıyor" ifadelerini kullandı.

Bahçeli'nin AKP için elinden geleni yaparak muhalefete muhalefet ettiğini ifade eden Turan, değişim kanadının da yeni parti kuracağını savundu.

İşte Rahmi Turan'ın yazısından çarpıcı kısımlar:

"İKTİDAR PARTİSİNE YATIRIM MI"

"Kılıçdaroğlu'nun "Adalet Yürüyüşü"ne yurt genelinde ilgi arttıkça, iktidarla birlikte Devlet Bahçeli'nin de endişesi artıyor.İktidarı anladık da, Devlet Bahçeli, neden kızıp köpürüyor? Kendisini iktidar mı sanıyor yoksa? Kim bilir, belki de öyledir! Son dönemde canhıraş bir şekilde kendi partisi için değil, AKP için çalışıyor ve muhalefete muhalefet yapıyor! Yeni dönemde, partisi seçim barajı altında kalıp siyaset sahnesinden silineceğine göre Bahçeli Beyefendi iktidar partisine yatırım yapıyor olabilir. "

"AKP BAHÇELİ'YE BAKANLIK VEREBİLİR"

"Örnek ortada... Belki AKP, eski MHP'li Tuğrul Türkeş'e yaptığı gibi Devlet Bahçeli'ye de, başkan yardımcılığı veya bakanlık filan verebilir. Neden olmasın, değil mi? Şartlar ne olursa olsun, yalnız Bahçeli'ye değil, bütün siyasilere koltuk tatlı geliyor! Yapışıp bırakmıyorlar! Ta ki, artlarına bir tekme yiyinceye kadar! "

"YENİ PARTİ GELİYOR"

"Yeni parti geliyor.
Ufukta yeni bir partinin silueti görülüyor.
Yakında her şey netleşip şekillenecek."

“ESKİSİ RAFA, YENİ MHP” geliyor!

"Ben “Yeni MHP” diyorum çünkü partinin adı henüz belli değil. Eski MHP ise tarihin tozlu raflarına kaldırılmak üzere…
Meral Akşener, Ümit Özdağ, Koray Aydın ve Sinan Oğan… Dört genel başkan adayının aralarında anlaşma yapıp uzlaşmaları şart.

Mahkemenin verdiği “Olağanüstü Kongre'yi iptal” kararını şaibeli bulan gerçek MHP'liler “Yazık, koca parti batıyor!” diye büyük üzüntü içindeler.Devlet Bahçeli'nin, Semih Yalçın gibi kılavuzları olursa gideceği yer bellidir."

kaynak:yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ