SON DAKİKA
Tümü

Gündem

Anasayfa / Gündem / ‘BAHÇELİ’DEN AĞIR HAKARET, ALÇAK İTHAM’

‘BAHÇELİ’DEN AĞIR HAKARET, ALÇAK İTHAM’

6 Haziran 2018 / Çarşamba 17:08
'DİLE BAK ÜSLUBA BAK'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Sivas’ta konuştu. İşte Bahçeli ‘nin açıklamalarından satır başları:

“ZİLLET İTTİFAKI”

“24 Haziran’da Sivas kongresinin irade itibar ve iffet oylanacaktır. Mandacılar tekrar işbaşındadır. Himaye arayanlar ileri atılmışlardır. 24 Haziran’da ya milli irade hakim olacak ya da zillet ittifakı hakim olacak Türkiye kaybedecektir. CHP’nin seçim beyannamesi Kürdistan’a yeşil ışıktır. Bunlar Sivas kongresinin karşısında filizlenen mandacı çürüklerdir. Türk milleti adı millet aslı zillet olan ittifaka asla geçit vermeyecektir.”

“HIYANET”

“ Şayet verirse hıyanet temize çıkacak Türkiye düşmanları rahat nefes alacaklardır. CHP, SP, DP, İP, HDP kaosa gel gel yapıyor kriz sinyali yakıyorlar. Fitne ve dedikodu yayıyorlar milli bekayla ilgili hiçbir kaygı taşımıyorlar. Sundukları, söyledikleri bir şey yok. Ancak yalanları dolanları uyduruk lafları pek çok.”

“PKK DİLİ FETÖ AĞZI”

“Zillet ittifakının cumhurbaşkanı adaylarına bakınız. Tam bir garabet tam bir felaket. Birisi çıkıyor, parlamenter sisteme geri döneceğiz diyor. Diğeri çıkıyor saygın bir generalin apoletlerini sökeceğim iddiasında bulunuyor. Allah bunlara fırsat vermesin. Neymiş Cumhurbaşkanını alkışlamış. Ne yapacaktı? Yuh mu çekecekti? Bu dil Kandil dilidir bu ağız FETÖ ağzıdır. Köhne fikirler paslanmış çivilere benzer. CHP’nin Cumhurbaşkanı gevşeyen akıl vidalarını söksün.”

Kaynak: cumhuriyet

POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER