Politika
02 Nisan 2017 ( 6261 görüntülenme )

BAKTILAR NE YAPSALAR NAFİLE!.. İSTANBUL'DA PANKARTLARA SALDIRDILAR!..

İstanbul Kağıthane'de CHP'nin astığı 'Hayır' pankartları gece parçalandı. 


İstanbul Kağıthane'de, CHP tarafından astırılan 'hayır' pankartları kimliği belirsiz kişilerce söküldü.

Konuyla ilgili açıklama yapan CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, “İstanbul Kağıthane’de astığımız HAYIR pankartları gece parçalandı… Bıkmadan, usanmadan HAYIR işlerine devam edeceğiz” yazdı.

Erdoğdu, şöyle devam etti:
“Bütün Türkiye iller, ilçeler, köyler ve mezralar EVET pankartları ve reklamları ile dolu. Basın rehin alınmış durumda. Televizyonlarda her an aldatıcı EVET kampanyası reklamları var. Referandum kampanyası boyunca hiçbir parti Hazine’den kör kuruş yardım almadı. 

EVET kampanyasını yürütenler milyarlarca liralık bu kampanyanın kaynağını açıklayamıyorlar. Bu kampanyanın kamu kaynaklarıyla doğrudan ve kamu kaynakları aktarılan yandaş şirketler tarafından finanse edildiği sır değil."

”ERDOĞDU: ŞİKAYETLERİMİZ SONUÇSUZ KALIYOR“

"Bu yolsuzluk ve adaletsizliğin hesabını soracak bağımsız yargı yok. Şikayetlerimiz sonuçsuz kalıyor. Biz vergilerimizi haksız ve hukuksuz kullananlara hakkımızı helal etmiyoruz. Dün Kağıthane İlçe Başkanımız Mehmet Ali Yüksel üyelerimizden topladığı bağışlarla Kağıthane örgütümüzle HAYIR pankartları astı. Pankartlar aynı gece görevlendirilmiş ekiplerce doğranıp parçalandı. 

Üyelerimizin nafakalarını bağışlayarak yaptığı küçücük bir tanıtıma bile tahammül edemeyenler insanlık düşmanı, demokrasi düşmanı teröristlerdir. Hollanda’dan mağduriyet ithal etmeye çalışan zalimlerin memleketimizde yaptıkları ortada.Basın rehin alınmış durumda. 

Yargı prangalanmış. Devlet imkanları ahlaksızca kullanılıyor. Seçmenler tehdit ediliyor. Bütün bu haksızlıklara rağmen HAYIR açık ara önde. HAYIR kazanacak. Halkımız diktatörlüğe DUR diyecek. HAYIR kazanacak.”
İstanbul'da 'hayır' pankartları parçalandı
Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ