SON DAKİKA
Tümü

Foto Haber

Anasayfa / Foto Haber / BİGALI KÖYÜNDEN MUHTEŞEM GÖRÜNTÜLER…

BİGALI KÖYÜNDEN MUHTEŞEM GÖRÜNTÜLER…

14 Mart 2017 / Salı 08:59
ÇANAKKALE Deniz Zaferi'nin 102'nci yıldönümü kutlamalarının gerçekleştiği şu günlerde, Atatürk'ün askeri dehasının belirlendiği ve 19'ncu Tümen Karargahı olarak kullandığı evin bulunduğu Eceabat İlçesi'ne bağlı Bigalı Köyü ziyaretçi akınına uğruyor.

Köy, her evin önünde asılı olan Türk bayraklarının yanı sıra Atatürk resimleri ile 102 yıllık 'Çanakkale Geçilmez Destanı'nın maneviyatını ve 'Çanakkale Ruhu'nu ziyaretçilere en etkin bir biçimde hissettiriyor.

ÇANAKKALE Deniz Zaferi’nin 102’nci yıldönümü kutlamalarının gerçekleştiği şu günlerde, Atatürk’ün askeri dehasının belirlendiği ve 19’ncu Tümen Karargahı olarak kullandığı evin bulunduğu Eceabat İlçesi’ne bağlı Bigalı Köyü ziyaretçi akınına uğruyor.

Köy, her evin önünde asılı olan Türk bayraklarının yanı sıra Atatürk resimleri ile 102 yıllık ‘Çanakkale Geçilmez Destanı’nın maneviyatını ve ‘Çanakkale Ruhu’nu ziyaretçilere en etkin bir biçimde hissettiriyor. ÇANAKKALE Deniz Zaferi’nin 102’nci yıldönümü kutlamalarının gerçekleştiği şu günlerde, Atatürk’ün askeri dehasının belirlendiği ve 19’ncu Tümen Karargahı olarak kullandığı evin bulunduğu Eceabat İlçesi’ne bağlı Bigalı Köyü ziyaretçi akınına uğruyor.

Köy, her evin önünde asılı olan Türk bayraklarının yanı sıra Atatürk resimleri ile 102 yıllık ‘Çanakkale Geçilmez Destanı’nın maneviyatını ve ‘Çanakkale Ruhu’nu ziyaretçilere en etkin bir biçimde hissettiriyor.

POPÜLER VİDEO
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER