Gündem

Bir Tweet Çekti.. ‘Ortalık Toz Duman’

14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinin ardından tüm gözler CHP’ye çevrildi. Önce MYK üyeleri görevden alındı yerlerine yenileri atandı, ardından Kılıçdaroğlu başdanışmanlarını değiştirdi. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan CHP’de değişim çağrılarını yüksek sesle dile getiren isimlerden başında geldi. Kılıçdaroğlu’nun istifasını isteyen Özcan, sesini daha çok duyurabilmek için Bolu’dan Ankara’ya kadar yürüyerek CHP Genel Merkezi önünde Kılıçdaroğlu’na tepki göstererek koltuk fırlattı.

SON PAYLAŞIM DİKKAT ÇEKİCİ

Sosyal medyayı aktif kullanan siyasiler içinde yer alan Tanju Özcan son paylaşımıyla bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Tanju Özcan, Kılıçdaroğlu’na ait olduğu iddia edilen bir ses kaydını paylaştı. Dün partililerle basına kapalı toplantıdan olduğu iddia edilen ses kaydında şu ifadeler yer alıyor:

‘PARTİDEN ATIN GİTSİN BU ADAMI’

“Partiden atın gitsin bu adamın ne işi var. Oturduk karar verdik, partiden atılması için yüksek disiplin kuruluna sevk ettik. Kurul ‘Hayır. Biz 1 yıl süreyle partiden ihraç ederiz’ dedi. Bizim etki edecek halimiz yok. Çünkü kurul üyelerini Kurultay seçiyor. Şimdi kalktı başka bir şeyler yapıyor. Arkasında kimlerin olduğunu gayet iyi biliyorum. Niçin bunları yaptığını da gayet iyi biliyorum. Ama bunu dillendirmiyoruz.”

ÖZCAN: ‘BEN KİMSENİN MAŞASI DEĞİLİM’

Söz konusu ses kaydını sosyal medya hesabından paylaşan Özcan, “Arkamda herhangi bir “Gizli Güç” yok. Halkın gücü var. Ayrıca ben kimsenin maşası olmam. Amacım da gizli değil, “Değişimin Gn. Başkan’dan başlaması…” İddialarınızı ispatlayamazsanız, sizi yalancı ve müfteri olarak ilan edip, dava edeceğim” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Tanju Özcan Twitter/ Yeniçağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu