Ana Sayfa
08 Aralık 2016 ( 2489 görüntülenme )

Bu PKK artık terör değil, intikam çığlıkları Atıyor: ASKERİMİZE KİN DOLU SALDIRI!

Yer: Tunceli-Erzincan karayolu... Türk tarihinde, "İntikam" diyerek Türk Ordusu'na saldıran bir tek 1915 Ermeni isyanı ve bu isyanda intikam çığlıkları atan Ermeniler vardı...
  Erzincan  'dan  Tunceli  'ye özel otomobiliyle eşi ve çocuğu ile birlikte giden bir astsubay, PKK'nın yol kestiğini görünce geri dönüş yaparak kaçtı. PKK'lıların ateşi sonucu lastikleri patlayan otomobiliyle 4 kilometre çekilen astsubay, yol kenarında eşi ve çocuğunun aracın yanında bıraktıktan sonra başka bir araca binerek bölgeden uzaklaştı. Takip eden PKK'lılar ise astsubayın bıraktığı eşi ve çocuğuna propaganda yaptı. Astsubayın ailesi ise bir başka araçla  Tunceli  'ye gönderildi.

4 KİLOMETRE PATLAK LASTİKLE ÇEKİLDİ
Tunceli İl  Jandarma Komutanlığı'nda görevli olan ve  Erzincan 'dan dün öğlen saatlerinde özel otomobiliyle eşi ve çocuğuyla  Tunceli 'ye gitmeye çalışan ismi öğrenilemeyen Astsubay,  Tunceli 'nin  Pülümür vadisinin Alacık köyü yakınlarında kalabalık bir grup PKK'lının yol kestiğini görünce acil dönüş yaparak yönünü değiştirdi.

Yol kontrolü yapan PKK'lılar otomobilin geri dönerek hızla uzaklaşmaya çalıştığını görünce lastiklerine ateş etti. Otomobilinin lastikleri patlamasına rağmen durmayarak geldiği istikamete kaçan Astsubay ancak 4 kilometre gidebildi. 4 Kilometre gittikten sonra durdurduğu aracından inen Astsubay, bölgeden geçen bir başka araç ile olay yerinden uzaklaşırken, eşi ve çocuğunu ise otomobilinin yanında bıraktı.
"BİZİM SENİN VE ÇOCUĞUNLA BİR İŞİMİZ YOK"
Otomobilin durduğu yerde bulunan bir lokantaya sığınan Astsubay'ın eşi ve çocuğunun yanına giden PKK'lılar eşine "Bizim senin ve çocuğunla bir işimiz yok. Eşinle işimiz var" diye propaganda yaptıktan sonra gitti. Astsubayın ailesi ise bir başka otomobilde  Tunceli 'ye gönderildi.
ARACI YAKTILAR
Bugün öğlen saatlerinde Astsubay'ın aracını almaya giden bir cekici ise aracı Tunceli 'ye getirmek isteyince yolu PKK'lılar tarafından kesildi. Otomobili çekiciden indiren PKK'lılar ateşe vererek yaktı.

Kaynak: sondakika.com

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ