Ana Sayfa
19 Eylül 2021 ( 0 izlenme )

BURSA'DA BÜYÜK ÇIKIŞ... "MUHTARLAR TAM KADRO"

İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanlığının düzenlediği “Anlat Muhtarım Dinleyelim” konseptli tanışma yemeğine Karacabeyli muhtarlar yoğun ilgi gösterdi.

MUHTARLAR TAM KADRO


85 muhtarın 81 tanesinin katıldığı programa, İYİ Parti Bursa İl Başkanı Yüksel Yılmaz, GİK. üyesi Hasan Toktaş, Karacabey İlçe Başkanı Ayhan Tayfur, Mustafa Kemal Paşa İlçe Başkanı İhsan Keçeci, Büyükşehir Meclis Üyeleri Hüsnü Doğruoğlu, Adnan Akın ile İl ve İlçe Yöneticileri katıldı.


"DEVLETİMİZİ İYİ YÖNETMEYE TALİBİZ"

Ülke gündemi ile alakalı açıklamalarda bulunan ilçe başkanı Ayhan Tayfur, “İYİ Parti Hem Türkiye’nin, Hem Bursa’nın hem Karacabey’in sorunlarını bilmektedir. Bu sorunlarının çözümü için Devlet yönetiminin başına taliptir. Bu anlamda devletin üç sac ayağından biri olan Yürütme Organının ilk adımı olan değerli muhtarlarımızla bir araya geldik. Sorunlarınız, sıkıntılarınız bizim iktidarımızda çözüme kavuşacaktır.” Dedi.


Toplantıya katılan muhtarlara hitap eden İYİ Parti GİK Üyesi Hasan Toktaş ise, “15 yıl önce halkımızın büyük teveccühüyle sorunları çözmek üzere iktidara gelen hükümet bırakın çözmeyi ülkemizi sorun yumağı haline getirmiştir.” Diye konuştu ve sözlerini şöyle tamamladı:

“BU BÖYLE GİTMEZ”

“Ülke insanı etnik, mezhepsel veya birçok farklı unsur kullanılarak ayrıştırılmış, sizinkilerbizimkiler diye kutuplaştırılmış adeta kardeş kardeşe düşman haline getirilmiştir. Cumhuriyet treni rayından çıkarılmıştır. Dış politikada ülke yönünü kaybetmiş, pusulası şaşmıştır. Dostumuzun düşmanımızın kim olduğunu bilmez hale getirildik. “

“GÜCÜMÜZ VAR, ÇAREMİZ VAR”

“İşte bu ortamda halkımız gittiğimiz her yerde İYİ Parti’yi nasıl umut olarak gördüklerine şahit olduk. Türk halkı çaresiz değildir. Ümitsiz değildir. Sahipsiz değildir. İYİ Parti halkımızın ümitsizliğine ümit, dertlerine çare olacaktır” şeklinde konuştu.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ