SON DAKİKA
Tümü

Politika

Anasayfa / Politika / CHP’YE AĞIR TEHDİT!..

CHP’YE AĞIR TEHDİT!..

4 Ağustos 2018 / Cumartesi 12:38
Erdoğan...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, PKK’dan hesap sorulacağını söylerken HDP ve CHP’yi işaret ederek “Parlamentoya girsinler diye destek verenler hesabını verecek” dedi.

Partisinin kadın 5. kadın kolları olağan kongresinde konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

‘SIRTLARINI KİMLERE DAYARLARSA DAYASINLAR…’

“Türkiye Cumhuriyeti Devleti, büyük bir devlettir. Bu devlet kime şefkat göstereceğini, kime de kadife eldivenin içindeki demir yumruğunu indireceğini çok iyi bilir. Parlamanetoya girsinler diye onlara destek verenler de bunun hesabını verecekler. Nereye gizlenirse gizlensinler. Nereye kaçarlarsa kaçsınlar. Sırtlarını kime dayarlarsa dayansınlar. Alçaklardan katliamların hesabın muhakkak soracağız.”

‘BU HESAP SORULACAK’

“Milletimiz müsterih olsun, şehit yakınlarımız gönüllerini ferah tutsun, işte bir haftada 56 teröristi etkisiz hale getirdik, getirmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar hiçbir şehidimizin kanını yerde koymadık. Er ya da geç ama mutlaka katil sürülerinden işledikleri cinayetlerin hesabını tek tek sorduk ve sormaya devam edeceğiz.”

Kaynak: Sputnik News

Etiketler:, , , ,
POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER