Genel
07 Temmuz 2017 ( 1629 görüntülenme )

FLAŞ!.. BAHÇELİ'YE İNANILMAZ KUTLAMA!..

ÇÖLAŞAN: BAHÇELİ'Yİ KUTLUYORUM

Gazeteci Emin Çölaşan, Sözcü'deki yazısında Devlet Bahçeli'nin genel başkanlığının 20. yılını kinayeli bir şekilde kutladı. 

Çölaşan, Bahçeli için "Türk siyasetine gelmiş geçmiş en önemli klinik vakalardan biridir." diye yazdı.

Emin Çölaşan "Eğer bugün başımızda bir AKP iktidarı devam ediyorsa, Bay Devlet Bahçeli sayesindedir." sözleriyle eleştirdiği Bahçeli için "iktidar olmaktan öcü gibi korkuyor" ifadesini kullandı. 

Çölaşan'ın yazısı şöyle: 

DEVLET BEY'İ KUTLUYORUM!

"Bay Bahçeli, MHP genel başkanı oluşunun bugün 20. yılında. Boru değil, tam 20 yıl bu!Acaba bu süre içerisinde partisine ne kazandırdı?Her muhalefet partisinin amacı günün birinde iktidar olmaktır. Bizim beyefendi ise iktidar olmaktan öcü gibi korktuğu için eline geçen bütün fırsatları tepti ve hele son yıllarda, AKP işbirlikçisi muhalefet partisi olarak kalmayı içine sindirdi.“Baş ol da istersen soğan başı ol” anlayışıyla iktidar partisine hizmet veriyor, CHP'ye saldırıyor."

AKP BAHÇELİ SAYESİNDE...

"Eğer bugün başımızda bir AKP iktidarı devam ediyorsa, Bay Devlet Bahçeli sayesindedir.Toplum dışında tek başına yaşayan, poker suratlı, bir tek dostu bile olmayan, ama en önemlisi partisini iktidardan kaçıran bir genel başkan…Bu nitelikleriyle bunca yıl genel başkan olarak kalması, kendi açısından büyük bir başarıdır!"

BASTON VE DESTEKÇİ

7 Haziran 2015 seçimlerinde MHP 80 milletvekili çıkarmış, AKP ise Meclis çoğunluğunu yitirmişti. İktidar ortağı olmaktan yine korktu ve kaçtı. Altı ay sonra yapılan 1 Kasım 2015 seçimlerinde MHP bu kez sadece 40 milletvekili çıkarabildi ve AKP yine çoğunluğu sağladı. Milletvekili sayısı birkaç ayda yarı yarıya azalmıştı ama hezimetin hesabını vermedi.O yine muhalefette, yine AKP'nin bastonu ve kurtarıcı meleği. Dün en ağır hakaretlerle, özellikle başkanlık sistemi konusunda saldırdığı Recep Tayyip Bey'in yine destekçisi."

AKP'NİN İÇTÜZÜĞÜNÜ DESTEKLEYECEK

AKP önümüzdeki günlerde Meclis İçtüzüğünü değiştirecek. En önemli husus şu: Muhalefetin sesi kısılacak, Meclis görüşmelerinde konuşma hakkı sadece beş dakika olacak.Bilmeyenler şimdi belki inanmayacak ama Bay Devlet Bahçeli, AKP'nin getirdiği bu İçtüzük önerisine de olumlu oy verecek.Bir muhalefet partisinin genel başkanı, muhalefetin sesinin kısılmasına razı oluyor.

KUTLUYORUM

Öbür yanda ise her yaştan ve her kesimden milyonlarca iyi niyetli, yurtsever ülkücü, günün birinde partisinin hiç değilse iktidar ortağı olmasını sabırla beklemeyi sürdürüyor. Devlet Bey, Türk siyasetine gelmiş geçmiş en önemli klinik vakalardan biridir. 20. yılı nedeniyle kendisini kutluyorum, daha nice büyük başarılar diliyorum, “Helal sana bu yollar” diyorum.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ