30 izlenme 19 Eylül 2021
BALKANLIOĞLU: “CÜBBELİ BAŞIMIZIN BELASI, PARAYA TAPAN ADAM”

CÜBBELİ: “NE SÖZCÜ NE HALK TV YAPAR, BİN TÜRLÜ İFTİRA”

“Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ile İsmailağa Cemaati'nin önde gelen isimlerinden Metin Balkanlıoğlu birbirleri hedef alan açıklamalarda bulundu.

NURETTİN YILDIZ’A DESTEK

Cemaat içindeki “Abdülmetin” adıyla tanınan Metin Balkanlıoğlu, Ahmet Mahmut Ünlü’nün sohbetlerinde 6 yaşında çocukla evlenilebileceğini, asansörde halvet olabileceği gibi skandal sözler sarfeden Sosyal Doku Vakfı Başkanı Nurettin Yıldız'a karşı çıkmasına tepki gösterdi. Balkanlıoğlu, sosyal medyada yayımladığı konuşmasında Cübbeli için;

“BAŞIMIZIN BELASI, PARAYA TAPAN ADAM”

“Başımızın belası adam, başımızın belası… Paraya ve şöhrete tapan bir adam desem yeridir. Ne Mahmut Efendi’yle bir alakası var, istismardan başka bir şey yok. Kendi başına buyruk. Eline mikrofonu alan istediği gibi konuşuyor” ifadelerini kullandı. Balkanlıoğlu “Herkes delikanlı olsun ehli sünneti kullanmasın Mahmut Efendi’yi kullanmasın” dedi.

CÜBBELİ’DEN YANIT

“Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü de Metin Balkanlıoğlu yanıt verdi. “Herkes bekliyor, benim bir hoca hakkında reddiye yapacak mıyım, yapmayacak mıyım? Yapmayacağım” diyen Ünlü şöyle devam etti:

“NE SÖZCÜ NE HALK TV YAPAR, BİN TÜRLÜ İFTİRA”


“Anamın cenazesinde konuşturmuşum, kızımın düğününde konuşturmuşum, hatta geçenlerde biz salıya aldık da hoca efendilerin sohbetine çatıyor biz yine perşembeye dönelim, dedim mi demedim mi? Ben bu niyette bir adamım ama benim hakkımda bir konuşma çıktı, aman yarabbi, ne Sözcü gazetesi yapar ne Halktv yapar, bin türlü iftira…”

Kaynak: Odatv

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ