Gündem

Dev Miting.. ‘Biri Var Biri Yok’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Havalimanı’nda AKP İstanbul İl Örgütü’nün organizasyonuyla düzenlenen “Büyük Filistin Mitingi”ne katıldı.

Büyük Filistin Mitingi’nde yaptığı konuşmada, “İsrail sen bir işgalcisin, sen bir örgütsün” diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail’in savaş suçlusu ilan edileceğini açıklayarak “Bunun bedelini eninde sonunda ağır ödeyeceksiniz” dedi.

CUMHURİYETİN 100. YIL KUTLAMALARINDA GAZZE MİTİNGİ

Erdoğan konuşmasına devamla “Yarın cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılının coşkusunu yaşarken bugün Gazze için yüreklerimizin yangınını cümle aleme haykıracağız. Ufkumuzun uzandığı her yerde kalplerini ve gözlerini bize çevirmiş kardeşlerimizin derdi ile dertlendiğimiz yardım eli uzattığımız gerektiğinde sınırlarımızı açtığımız kardeşlerimize yaptığımız gibi Gazze için de bugün olduğu gibi kıyamdayız” dedi.

Haber böyle..

İsrail’in Filistin’e yaptığı saldırılar gerçekten de bir insanlık suçu. Gazze milyonlarca insana uygulanan ablukanın kabul edilebilmesi mümkün değil. Gerekçesi ne olursa olsun masum halk yönelik saldırılar tam bir vahşet.

İSRAİL VAR ABD YOK

Ancak gönül isterdi ki İsrail’e yönelik protesto mitinginde ülkemizi hedef almış, Türkiye Cumhuriyeti Devletini kendi topraklarında işgalci gören ve vatanımızı lime lime edip haritalar yayımlayan ABD de protesto edilsin.

Dün Meclis eski başkanı Mustafa Şentop’un dile getirdiği büyük İsrail planına tepki gösterilirken bu menfur planın projelendirilmiş hali olan BOP’a da artık bir tavır koyulsun. Unutmayınız ki BOP durdurulmadan İsrail durdurulamaz.

İşin trajedisi..

Irak ve Suriye’de insanlar katledilirken sessiz kalıp  ABD’ye destek verenler..

Şimdi Filistin diyor ama..

Filistin’de  vuranlarla  Irak ve Suriye’de vuranların aynı olduğunu söylemiyor.

Türkiye için ne ağır trajedi!

Başa dön tuşu