SON DAKİKA
Tümü

Gündem

Anasayfa / Gündem / ŞOK!.. DİLİPAK AĞIR DÖKÜLDÜ… AKP TAM ŞOKTA!..

ŞOK!.. DİLİPAK AĞIR DÖKÜLDÜ… AKP TAM ŞOKTA!..

30 Nisan 2017 / Pazar 08:08

Yandaş yazar Abdurrahman Dilipak, eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ı eleştirdiği yazısında şok bir iddia ortaya attı. 


Dilipak, devletin en üst kademelerinde bulunan kişilerin aile fertleri arasında FETÖ imamları olduğunu iddia etti.


AKP’lilerin arasındaki çatlak büyüyor…
AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar’ın çok sert KHK çıkışının ardından, hükümete yakınlığıyla bilinen gazeteci Abdurrahman Dilipak’tan da ilginç bir iddia geldi. Akit yazarı Dilipak, eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ı eleştirdiği yazısında, “Devletin en tepe makamında bulunan birilerinin” eşinin FETÖ ablası, oğlunun da FETÖ imamı olduğunu dile getirdi.

Dilipak’ın yazısından ilgili bölüm şöyle:

“(…)Ben, “Kur’an-ı Kerim’e el basıp yemin eden”, hacısını, hocasını şahid gösteren kripto adam biliyorum.. İşin kötü yanı bu türden hâlâ aramızda dolaşan bir sürü hain var. Gerçekten birilerinin masum olduğundan emin misiniz, nasıl emin olabiliyorsunuz. Bu adam Cumhurbaşkanının yaveri olabiliyor..Mazlum olduğu zannıyla birilerine karşı gösterdiğiniz merhameti, zalim olduğunu bildiğiniz kişilere karşı cesaretle dile getiremiyorsanız, orada başka bir sorun var demektir..

“DEVLETİN EN TEPE MAKAMLARINDA FETÖ”

Devletin en tepe makamında bulunan birileri, kendi ailesi içinde bile FETÖ ile ilişkili birileri varken, bu çevre hakkında hiçbir bilgi vermemesi, ihbarda bulunmaması, onlara karşı elle tutulur bir açıklaması olmaması onun bu konuda ne kadar adil ve sağlıklı bir fikir sahibi olduğu noktasında bir kanaatin oluşmasına sebeb olmaz mı?

“BEN HEPSİNİ TANİYORUM” 

Bu konudaki gözlemlerim, örneklerim o kadar çok ki, eşi abla, oğlu imam olanları da tanıyorum. Bu işin kasası olduğu söylenenleri de. Arınç’ın ailesi de böyle bir aile. Hiç mi farkına varmadı, hiç mi bilmiyordu, söyleyecek hiçbir sözü yok mu onlara karşı… (…)”

Kaynak:yeniçağ

POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER