SON DAKİKA
Tümü

Foto Haber

Anasayfa / Foto Haber / EDİRNE’DE AKŞENER RÜZGARI… SEVGİ BÜYÜK, COŞKU BÜYÜK!..

EDİRNE’DE AKŞENER RÜZGARI… SEVGİ BÜYÜK, COŞKU BÜYÜK!..

18 Kasım 2017 / Cumartesi 08:05
“REZA SARRAF DA BİZİ ALDATMIŞ DİYECEKLER”

“Kim bilir daha kimler aldattı sizi. Şimdi de Reza meselesine gelecek olursak Reza kardeşleri de bunları aldatmış görünüyor. Bakın yarından itibaren Reza Zarrab itirafçı gibi görünüyor olunca havuz medyası neler yazacak. Bir, FETÖ kandırdı diyecekler. İki, bu zaten kripto FETÖ’cüymüş diyecekler. Üç, bu Zarrab’da zaten iş yoktu, FETÖ’nün aramıza koyduğu bir casustu diyecekler."

“BU KUMPASLARIN BEDELİ BİZE AĞIR OLDU”

“Peki, bütün bunların biz maliyeti nedir? Altı bankadan bahsediliyor. Büyük cezaların çıkabileceğinden. Siz, orada top oynadınız bunun cezasını sizler bizler ödeyeceğiz, bizim vergilerimizle ödenecek. Gene aldatılmış olacaklar, bu nasıl bir aldatmadır?”

VATANINI SEVEN, MİLLETE VE MİLLİ DEĞERLERE SAYGILI HERKESE KAPIMIZA AÇIK”

“Vatan severlik, milletin ve kurucu değerlerin iradesine saygılı herkese kapımız açık.”

Kaynak: Yeniçağ

EDİRNE’DE AKŞENER RÜZGARI Edirne’de vatandaşlarla buluşan Akşener, karayoluyla geldiği Havsa’da, kurucu üyelerden Tolga Akalın, İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı’na atanan avukat Mete Türkay, Havsa Belediye Başkanı CHP’li Oğuz Tekin ve partililer tarafından karşılandı.  Daha sonra Havsa ilçesinde bölgedeki bir hayvan pazarına giden Akşener burada çiftçilerle sohbet etti. Her şeyi halka sorarak yapacaklarını ifade eden Akşener, “Bizim programımızda tarım, hayvancılık ve teknoloji çok önemli bir yer tutuyor. Çünkü Türkiye’nin ürettiği ürünler bunlar, bize ait. Her türlü desteğin verilmesi lazım. Yandaşı, candaşı, kandaşı kayırmazsan esasında bu işler böyle olmaz. Kayırmayacaksın” dedi.

POPÜLER VİDEO
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER