Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sarizeybekhaber/public_html/wp-content/themes/haber9/header.php on line 63
SON DAKİKA
Tümü

Gündem

Anasayfa / Gündem / ERDOĞAN BOZKURT İŞARETİ YAPTI… VİDEO PATLADI!..

ERDOĞAN BOZKURT İŞARETİ YAPTI… VİDEO PATLADI!..

10 Mart 2018 / Cumartesi 19:19
Dil tutuldu...

“ERDOĞAN MERSİN’DE HALKA BOZKURT İŞARETİ YAPTI”

Devlet Bahçeli ile ‘başkanlık’ için ittifak yapan Erdoğan, bugün son olarak Mersin’de oy için ‘bozkurt’ işareti yaptı.

Akıllara Erdoğan’ın Bahçeli’ye verdiği ‘bozkurt’ cevabı geldi. Erdoğan, 2011 yılında Bahçeli’yi bozkurtlar konusunda böyle eleştirmişti:

Erdoğan’dan Bahçeli’ye : “Ben bozkurtla dolaşmıyorum, ben eşrefi mahluk olan insanlarla dolaşıyorum”.

Erdoğan: “Ben bozkurtla dolaşmıyorum, ben eşrefi mahluk olan insanlarla dolaşıyorum. İnanıyorum ki hayvanın bizim dinimizde yeri vardır, kutsaldır ama eşrefi mahluk olan insanı onunla tehdit etmek aklı selim sahibi insanlara yakışmaz” dedi. Erdoğan şu mesajları verdi:

“BEN BOZKURT’LA DEĞİL, EŞREFİ MAHLUK OLAN İNSANLA DOLAŞIYORUM”

“Allah Allah. Sayın Bahçeli sen bozkurtlarla mı dolaşıyorsun? Bozkurtların sana hayırlı olsun. Ben bozkurtla dolaşmıyorum, ben eşrefi mahluk olan insanlarla dolaşıyorum. Bizim gençliğimizin bugüne kadar illegal hiçbir eylemi olmamıştır. Ama senin geçmişinde bunlar var, bunu biliyoruz. Onun için, sizin ağzınızdan çıkanlara daha fazla cevap vermeyeceğim. Çünkü bu noktada sizi daha fazla muhatap almıyorum Sayın Bahçeli. Böyle kovalamaca oynayacak bozkurtların varsa sen o bozkurtlarla, o alanlarda yine koşturmaya, kovalamacaya devam et.

Erdoğan Mersin’de Bozkurt işareti yaparken…

Kaynak: Ajanslar

Etiketler:, ,
POPÜLER VİDEO
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER