Ana Sayfa
08 Aralık 2016 ( 2525 görüntülenme )

Erdoğan ne demek istedi; Milletin Kabe'si...

Erdoğan konuştu: Bu millet, Kabe’sinin neresi olduğunu gayet iyi biliyor. Ben inanıyorum ki Taksim’i Kabe olarak gösterenlere, 7 Haziran’da Kabe’nin neresi olduğunu gösterecektir”
  ERDOĞAN RİZELİLERLE BULUŞTU
Erdoğan tribünleri dolduran hemşehrilerine çiçek dağıttı. Horon ekibini ilgiyle izleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan sahneye de çıktı.
Erdoğan yaptığı konuşmada şunları söyledi:
 
BU MİLLETİN KABE’Sİ
“Onlar 40 yıl boyunca hep bizi, sesimizi kısmaya çalıştılar. Milletimiz ise görüşlerimizi düşüncelerimizi bizim adımıza çok daha gür seda ile ifade etti. Bizim sözcümüz medya değil, millet oldu. Yüzde 52 oyla Cumhurbaşkanı olmuş şahsıma, yüzde 50 oyla ülkeyi yöneten iktidara, onun kadrolarına karşı bitmek tükenmek bilmeyen bir kinle saldırıyorlar. Sorsanız tarafsızlar, sorsanız objektif davranıyorlar ama hepsi amigo, amigo. Bu millet, Kabe’sinin neresi olduğunu gayet iyi biliyor. Ben inanıyorum ki Taksim’i Kabe olarak gösterenlere, 7 Haziran’da Kabe’nin neresi olduğunu gösterecektir”
 

“BAŞKANLIK SİSTEMİ İÇİN ŞARTLAR OLGUNLAŞTI
“Türkiye’nin artık parlamenter sistemle yoluna devam etme imkanı kalmadı. Bu sistem darbelerle muhtıralarla krizlerle zaten bir hayli yıpranmıştı. Şimdi yeni bir arızaya mahal vermeden bu sistemi toptan değiştirme imkanı ortaya çıktı. Yeni Türkiye yolunda yeni anayasa ve onunla birlikte başkanlık sistemi için şartlar olgunlaştı. Artık yapılması gereken yeni anayasa ve başkanlık sisteminin içini doldurmaktır”(AA)
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ