SON DAKİKA
Tümü

Foto Haber

Anasayfa / Foto Haber / ERDOĞAN UÇTU… ADALARDA BÜYÜK UTANCIN BELGESİ ÇIKTI…

ERDOĞAN UÇTU… ADALARDA BÜYÜK UTANCIN BELGESİ ÇIKTI…

26 Aralık 2017 / Salı 06:55
BU ADALAR BİZİM

En büyük ve en güçlü silah sistemimiz Silahlı Kuvvetlerin personeli, 'pro domo sua' ile mücadele etme kararlığımız.

Bu noktada Sakız Adası'ndan buradan bir mesaj göndermek isterim. Yunanistan, tüm geniş bölge için barış ve gelişme isteyen huzurlu bir ülkedir. Karşılıklı olarak komşularımızla barış ve birliktelik için elimizi uzattık. Bununla birlikte, bir an önce ulusal topraklardan vazgeçmeyeceğiz. Bir milimetre değil, asla çekilmeziz.

Koruyucu direklerden, adacıklardan ve adalardaki bayraklara, ancak değiştirilmeleri gerektiğinde vuruş yapıldığını bilmeliler. Rüzgâr tarafından taşınamayacakları açıktır. Barış içinde yaşamak istiyoruz, ancak bir şeyden vazgeçmeyeceğiz.


Sonuç olarak, Mutlu Noeller dilerim; 2018 yılı barış, istikrar, sosyal uyum, büyüme, yaratma, bireysel ve aile mutluluğu için hepiniz için bir yıl olabilir.

Yunanistan'ın krizden çıkacağı 2018 yılı olacak. Yedi yıl katıldı Yunan halkı tarafından. Kan ve ter ile ödediğimiz yedi yıl; Ülkemiz için yedi zor yıl.

Ülkemizin en büyük sorunu düşük doğum oranı olduğu için, bugün aldığınız mahlukların çocuklarla dolu olmasını dilerim.

Birçok mutlu dönüş."

KAYNAK: ÜMİT YALIM

ERDOĞAN, SEVAKİN ADASI’NDA, KAMMENOS, AYDIN HURŞİT ADASI’NDA !…

*Tayyip Erdoğan, Sudan ziyaretinin ikinci gününde Kızıldeniz kıyısındaki Sevakin Adası’nda incelemelerde bulundu. 
Adanın harebe haline üzülen Erdoğan, adanın Türkiye’ye tahsisini istedi. El-Beşir’den, “tamam” cevabı alan Erdoğan, “adayı restore ederek ayağa kaldıracağız” dedi.

*Sevakin Adası, Google Earth haritasında, “Suakin Island” olarak geçiyor.

*Yunanistan’a yaptığı ziyarette işgal altında olan 18 Türk Adası ve 1 Türk Kayalığı’nın hesabını soramayan Erdoğan, Sevakin Adası’nı restore edecekmiş.
*Erdoğan, Türk kamuoyunu uyutmaya çalışırken Yunan Savunma Bakanı Kammenos, 11 Aralık 2017’de işgal altındaki Aydın Hurşit Adası’na gelerek egemenlik ve bayrak gösterisi yaptı. AKP Genel Başkanı Erdoğan ve AKP Hükümeti Yunanistan’a müzik notası bile vermedi.

POPÜLER VİDEO
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER