SON DAKİKA
Tümü

Genel

Anasayfa / Genel / Erdoğan ve Davutoğlu Nikah Şahidi Oldu!

Erdoğan ve Davutoğlu Nikah Şahidi Oldu!

8 Aralık 2016 / Perşembe 06:26

Aralarından su sızmıyor!

  Erdoğan ve Davutoğlu nikah şahidi oldu

 
 
Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ensar Topçu ile dünyaevine giren kızı Berna Altunay’ın nikahını kıydı. Çiftin nikah şahidi ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu oldu
 
 
Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın kızı Berna Altunay, Ensar Topçu ile dünyaevine girdi. Haliç Kongre Merkezi’nde yapılan nikah törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, Doğan Holding CEO’su M. Ali Yalçındağ, eşi Arzuhan Doğan Yalçındağ ve ilçe belediye başkanları ile davetliler katıldı.
 
 
ERDOĞAN VE DAVUTOĞLU NİKAH ŞAHİDİ OLDU
 
 
Tören davetlilerin salona girmesi ile birlikte başladı. Çiftin nikahını gelinin babası olan Başkan Cahit Altunay kıydı. Genç çiftin nikah şahitleri ise Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş, AK Parti İl Başkanı Temurci ile AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş oldu.
 
Törenin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu salondan ayrıldı.
 
 
 

POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER