SON DAKİKA
Tümü

Foto Haber

Anasayfa / Foto Haber / EY İSTANBUL!.. FUAR AÇILDI… HAYIRLI OLSUN…

EY İSTANBUL!.. FUAR AÇILDI… HAYIRLI OLSUN…

4 Kasım 2017 / Cumartesi 08:30
Sarızeybek’in bir de söyleşisi var. 12 Kasım Pazar günü Marmara Salonunda saat 15.30’da IŞIĞIN GÖLGESİNDE DARBE konulu sunum yapacak.

Okurlar için imza ise aynı saat 16.30’da, Destek Yayınları standında. 12’nci Salon, kitap standı no: 405.

Tüm etkinlikler için TÜYAP’ın web sitesini ziyaret ediniz: istanbulkitapfuari.com/etkinlik-listesi

Tüyap Kitap Fuarı açıldı

Bu yıl 33’üncüsü düzenlenen İstanbul Tüyap Kitap Fuarı bugün kapılarını ziyaretçilere açtı.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da kitapseverlerin akınına uğradı.

İstanbul Kitap Fuarı’nın onur konuğu Güney Kore’den, kitapları Türkçe’ye çevirilmiş ve çevirilmek üzere olan yazarlar da, Türkiye’deki okurlarıyla bir araya gelecek. 
Türkiye ile Güney Kore ilişkilerinin 60’ıncı yılında fuarın konuk ülke teması, “İpek Yolunun İki Ucu: Türkiye ve Kore”. Bu kapsamda, Güney Kore’nin yayıncılık ve kültürünü tanıtan özel sergiler ve bir dans performansı var. Türkiye’nin en önemli kültürel etkinliklerinden biri olarak anılan Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, bugün 36’ncı kez kapılarını açtı. İstanbul Kitap Fuarı, yarım milyona yakın ziyaretçisiyle dünyada en çok okurun ziyaret ettiği kitap fuarı.

Türkiye Yayıncılar Birliği ve Tüm Fuarcılık Yapım (TÜYAP) şirketinin işbirliğiyle düzenlenen fuar, 9 gün boyunca, yaklaşık 850 yayınevi ve sivil toplum örgütünün katılımıyla düzenlenecek 300 civarında panel, söyleşi, atölye çalışması ve çocuk etkinliklerine ev sahipliği yapacak.

POPÜLER VİDEO
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER