SON DAKİKA
Tümü

Foto Haber

Anasayfa / Foto Haber / FLAŞ!.. AKŞENER’DEN SÜRPRİZ ZİYARET!..

FLAŞ!.. AKŞENER’DEN SÜRPRİZ ZİYARET!..

9 Aralık 2017 / Cumartesi 07:09
“TAKİP EDECEĞİM, MERAK ETME…”

Minik Gamze, sevdiği oyuncakları hediye eden Akşener’e teşekkür ederken “Bana yardım eder misiniz?” sorusunu yöneltti. “Bak, hocalarımızla birlikte geldik” diyen Akşener, “Elbette yardımcı olacağız, iyileşeceksin inşallah. Takip edeceğim merak etme” yanıtını verdi.
Minik Gamze’nin anne ve babasıyla da görüşen Akşener, “Ağlamayın, Gamze iyileşecek. Bu defa o Meral ablasını ziyarete gelecek” dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Akşener’den, kalp nakli bekleyen minik Gamze’ye sürpriz ziyaret!
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Başkent Üniversitesi Hastanesi’nde kalp nakli bekleyen minik Gamze’yi ziyaret etti.
Hastane girişinde Akşener’i karşılayan Prof. Dr. Mehmet Haberal, minik Gamze’nin odasına kadar eşlik etti.
Genel Başkan yardımcıları Koray Aydın ve Ümit Özdağ’ın da yer aldığı ziyarette, karşısında Akşener’i gören Gamze Saraç ve ailesi duygu dolu anlar yaşadı. 3 YILDIR KALP YETMEZLİĞİYLE MÜCADELE EDİYOR

9 yaşındaki Gamze Saraç, 3 yıldır kalp yetmezliği çekiyor. Minik Gamze’nin tekrar sağlığına kavuşması için kalp nakli gerekiyor. Tedavisi devam ederken, dün nakil listesinde ismi yer aldı. Ailesiyle birlikte Konya’nın Beyşehir İlçesi, Karaali köyünde yaşayan minik Gamze, nakilin gerçekleşeceği günü umutla bekliyor.

POPÜLER VİDEO
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER