SON DAKİKA
Tümü

Gündem

Anasayfa / Gündem / FLAŞ!.. ERDOĞAN AÇIKLADI… 3 MİLYAR DOLARLIK İFTİRA!..

FLAŞ!.. ERDOĞAN AÇIKLADI… 3 MİLYAR DOLARLIK İFTİRA!..

20 Haziran 2017 / Salı 09:22

ERDOĞAN: BENİM İÇİN 3 MİLYAR DOLARLIK HAZİNESİ VAR DEMİŞLER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe’de, esnaflar ile bir araya geldiği iftarda konuştu. 

CHP’nin başlattığı “Adalet yürüyüşü”ne değinen Erdoğan şu ifadeleri kullandı: 

“HER HALDE KAPALI ALAN SICAK GELİYOR”
“Ankara’dan İstanbul’a yürüyor ya, her geçen gün bu yürüyüşteki seviye kaybı artıyor. Bugün grup toplantısını açık alanda yapmışlar. Kapalı alan herhalde sıcak geliyor. “

“İDDİANI İSPAT ET”

“Oradan da bir ifade kullanıyor. Cumhurbaşkanının yargıya talimat verdiği ile alakalı. İstifaya çağırıyor. ‘Olmazsa ben istifa ederim’ diyor. Senin bu ilk değil ki sen bugüne kadar kaç kere bu şeyleri söyledin. Senin bu yalan makinesi olduğunu bu ülkede bilmeyen kalmadı. Böyle bir şeyi ispata davet ediyorum”. 

“PKK, HDP İLE DE EL ELE KOL KOLA. FETÖ İLE DE EL ELE, KOL KOLA”

“Bunlar şu anda bu ülkede terör örgütleri ile el ele, kol kola dolaşmıyor mu? PKK, HDP ile de el ele kol kola. FETÖ ile de el ele, kol kola. Kendini kurtaracaksan, bunlardan kurtar. Bizim Allah’tan başka Allah’ın izniyle hesap veremeyeceğimiz hiç kimse bu dünyada yok.”

“ŞİMDİ YENİ BİR İFTİRA DAHA ATMIŞLAR. ‘TAYYİP ERDOĞAN’IN 3 MİLYAR DOLARLIK HAZİNESİ VAR.’ DİYE”

Erdoğan, “Şimdi yeni bir iftira daha atmışlar. ‘Tayyip Erdoğan’ın 3 milyar dolarlık hazinesi var.’ diye. Allah Allah. Onunla ilgili davayı da kazanacağız da. Olmayan bir şeyle suçlandığınızda rahat olursunuz. Aksi takdirde tutuşursunuz.”


“İŞİN KÖTÜSÜ YARGI BÜYÜK CEZA KESMİYOR”
” İşin kötüsü yargı, bu işlerde büyük cezalar kesmiyor. Tazminat davalarında cezalar ufak. Büyük olsa da o zaman fakir fukaraya dağıtma imkanı bulsak(…) Ne yaparlarsa yapsınlar yargıda, bunları mahkum edeceğiz. Tazminat ardından ceza böyle yürüyeceğiz” ifadelerini kullandı.
Kaynak: DHA

POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER