SON DAKİKA
Tümü

Gündem

Anasayfa / Gündem / FLAŞ!.. ERDOĞAN SONUNDA BAKIN NE YAPTI!..

FLAŞ!.. ERDOĞAN SONUNDA BAKIN NE YAPTI!..

10 Mart 2018 / Cumartesi 14:58
Bozkurt...

Erdoğan Bozkurt işaret yaptı: “EMİR GELİNCE İLK BEN GİDECEĞİM”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Mersin İl Kongresi öncesi salon dışında bekleyenlere seslendi. “Komuta kademesi ‘sefer görev emri gelsinler’ dedikleri zaman, önce ben sonra da siz beraber gideceğiz.” diyen Erdoğan’ın bozkurt işareti yapması dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Mersin 6. Olağan İl Kongresi öncesi halka hitap etti. Zeytin Dalı Harekatı’na ilişkin Erdoğan şu ifadeleri kullandı:

“ÖNCE BEN…”

“Komuta kademesi ‘sefer görev emri gelsinler’ dedikleri zaman, önce ben sonra da siz beraber gideceğiz. Şehitlerimizin akıttıkları kanın neticesi ortada. Afrin alındığı andan itibaren sahiplerine teslim edilecek. Oranın sahipleri kimse, onlara teslim edilecek.”

“İNLERİNE GİRECEĞİZ”

“Nerede terörist varsa oradayız. Bizi taciz ediyor bunlar. Sabrettik şimdi de adımını attık. Bir ve beraber olmanızı istiyorum. Cudi’de, Gabar’da, Tendürek’te, Kandil’de inlerine girdik. Girmeye devam edeceğiz. Nereye kaçarsanız kaçın siz kaçacaksınız biz kovalayacağız.”

ERDOĞAN BOZKURT İŞARETİ YAPTI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, miting alanında kendisini bozkurt işaretiyle selamlayanlara MHP’nin sembolü olan yine bozkurt işaretiyle karşılık verdi.

Kaynak: Sözcü

Etiketler:, ,
POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER