Politika
28 Ağustos 2017 ( 1400 görüntülenme )

FLAŞ!.. KORAY AYDIN'DAN CANLI YAYINDA MUHTEŞEM ÇIKIŞ...

Koray Aydın: AKIN AKIN GELİYORLAR 


Siyasete Akşener'in 'Yeni Parti'sinde devam edecek olan Koray Aydın, canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulunuyor.

Koray Aydın'ın açıklamalarından öne çıkanlar:

"MERAL HANIM BAKANLIK TEKLİF EDEN AKP ŞİMDİ ÇIKMIŞ ORTAYA.."

"Türkiye'nin 17-25 Aralık'tan sonra geldiği bir nokta var. 17-25 Aralık Cumhurbaşkanımız tarafından milad olarak kabul edildi. 2015 Haziran seçimleri yapıldı. Bu seçimlerden sonra hatırlayın Sayın Akşener hanımefendiye Bakanlık teklif ettiler. Herhalde çok dikkat kesildiklerine göre Meral Hanıma söyleyecekleri herhangi bir sözlerinin olmadıklarını düşünüyorum.Benim o dönemde söylediğim sözün çok açık bir şekilde mevcut siyasal iktidara karşı yeni bir güç oluştuğunda, bu paralel yapının içine sızmaya çalışabileceğini dair uyarıdır. Biz kendimizden eminiz, Meral Hanım da kendinden emin." 

"BİZ KENDİMİZDEN EMİNİZ, SİZ AKP'YE BAKIN"

Peki iktidar mensupları kendinden emin mi? Bence değiller. FETÖ'ye karşı en samimi ve içten duygularla bunun bir tehlikeli olabileceğini söylemiş ve buna tavır koymuş insanlarız. Ama karşımızda insanlar kendilerinden emin mi bence değiller.Pazarcıyı FETÖ'cü diye alacaksın, telefonunda ByLock çıkan Konyaspor Başkanını ertesi gün salacaksın. FETÖ'yle böyle mücadele edilmez. 

"2019 CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ MERAL AKŞENER"

"2019 yılında Allah izin verirse yeni Cumhurbaşkanımız Meral Akşener olacak.Bizim dönemimizde FETÖ'yle en ciddi mücadele yapılacak. Fakat kimse de mağdur edilmeyecek.Yeni Parti ekim ayı içinde kurulacak. Tam tarih veremiyoruz çünkü eş zamanlı çalışmalar yürütüyoruz. "

"TEŞKİLATTAN SORUMLU BENİM"

"Meral Hanım benden teşkilatlandırılmanın yapılmasını özellikle istedi. Onun ısrarlarıyla bu organizasyonu üstlenmiş durumdayım. Ben tek değilim, biz bir ekibiz."

"İNSANLAR AKIN AKIN GELİYOR"

"Ben çok zorlanacağımı düşünüyordum fakat ben insanların akın akın görev alma talebiyle gelmesi karşısında şaşkınlık içerisindeyim. Doğu'dan ve Güneydoğu'dan gelen yoğun talepler de tahminimin çok üzerinde. İnsanlar gerçekten böyle bir oluşumu bekliyormuş."

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ