SON DAKİKA
Tümü

Foto Haber

Anasayfa / Foto Haber / HAKAN ŞÜKÜR’ÜN ABD GÖRÜNTÜLERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI…

HAKAN ŞÜKÜR’ÜN ABD GÖRÜNTÜLERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI…

18 Kasım 2017 / Cumartesi 08:04
“Şükür’ün ABD’ye kaçışı”

17-25 Aralık süreci öncesinde AK Parti'den istifa eden ve bağımsız milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) yer alan Şükür'ün, 19 Kasım 2015'te Atatürk Havalimanından yurt dışına çıktığı belirlenmişti.

FETÖ'nün “Fildişi imamı” Mehmet Lütfü Ayal, ifadesinde, 17 Aralık'tan bir hafta önce Pensilvanya'ya gidip geri döndüğünü ve Gülen’in, o dönem milletvekili olan Şükür ve diğer birkaç milletvekilinin istifa dilekçesini bizzat kendisinin de bulunduğu bir toplantıda yazdırdığını açıklamıştı.

Kaynak: AA

“FETÖ firarisi Hakan Şükür’ün ABD’deki lüks yaşamını görüntülendi”
Fetullahçı Terör Örgütü firarisi Hakan Şükür’ün ABD’nin San Francisco kentindeki lüks yaşamı, Anadolu Ajansı ekibi tarafından görüntülendi.
ABD’ye 19 Kasım 2015’te kaçan Hakan Şükür’ün, 15 Temmuz darbe girişimi öncesi veya sonrasında ABD’ye kaçan birçok üst düzey FETÖ üyesi gibi lüks yaşamı dikkat çekiyor. “FETÖ mensuplarının buluşma adresi”

Kentin önemli merkezlerinden Palo Alto’nun en işlek caddesi University Avenue yakınında “tuts Bakery-Cafe” isimli bir kafe-restoran açan Şükür’ün mekanı, bölgedeki FETÖ mensuplarının buluşma adresi haline gelmiş durumda.

POPÜLER VİDEO
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER