Siyaset

Haydeee.. ‘İş GIRGIR’a Gidiyor’

Ekrem İmamoğlu ile beraber zoom toplantısına katılan Engin Altay’ın videodaki arka planının uzay olması en az sızdırılan video kadar konuşuldu.

‘UZAYLILAR TARAFINDAN KAÇIRILDIM’
Videoda Onursal Adıgüzel’in “Abi yine aydasın” diye takıldığı Altay için sosyal medyada pek çok espri paylaşıldı. Bunlardan birinde Cem Yılmaz’ın GORA filmine atıf yapıldı. GORA’da başrol olan Arif’in uzaylılar tarafından kaçırıldıktan sonra telefonla arkadaşını arayıp yardım istediği sahnenin sesi, Altay’ın videosuna eklendi.

NE OLMUŞTU
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile CHP’li kurmayların zoom üzerinden yaptığı toplantının yaklaşık 15 dakikalık kısmı YouTube üzerinden sızdırıldı. Toplantıda CHP’de üst düzeyde görev yapan isimlerden Engin Altay, Özgür Özel, Onursal Adıgüzel, Bülent Tezcan, Tekin Bingöl, Muharrem Erkek ve Gökhan Günaydın yer alıyor.

‘HABERİMİZ YOK’
Öte yanda Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez Yönetim Kurulu sızdırılan değişim videosunun ardından Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı. Toplantının ardından CHP Sözcüsü Faik Öztrak yaptığı basın açıklamasında sızdırılan toplantıdan CHP’nin haberi olmadığını ifade etti.

Kaynak: Ajanslar/ Yeniçağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu