Genel
17 Temmuz 2017 ( 4596 görüntülenme )

HULUSİ AKAR'A DİKKAT ÇEKİCİ MESAJ: CANIMI YAKTINIZ!..

MÜYESSER YILDIZ: AKAR'IN ORDA OLMASI CANIMI YAKTI

Odatv yazarı Müyesser Yıldız, bugünkü yazısında 15 Temmuz törenine katılanları yazdı. Hulusi Akar'ın 15 Temmuz'daki tavrını eleştiren Yıldız, "CANIM YANDI " diyerek sözlerini tamamladı.

İşte Yıldız'ın yazısından öne çıkanlar:

"METİNER'İN CANI AKP'DEN YANMIŞ AMA YA BENİM!.."

"AKP İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner TBMM'de düzenlenen 15 Temmuz törenine katılıp, protokolde oturan bazı “zevat”ların canını yaktığını yazmış. Kimleri kastettiği net değil, ama birisinin Bülent Arınç olduğu çok belli. Metiner'i bilmem, ama orada bulunan bir “zevat” da şehitlerimiz ve gazilerimiz adına benim canımı yaktı."

" Kim mi Canımı yaktı? Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar. "

"15 Temmuz günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Peygamber ocağı şanlı ordumuza sızan bu hainlerle ilgili her türlü idari ve adli işlem, 15 Temmuz'un hemen ertesinde başlatılmış olup; FETÖ mensubu en son hain de Türk Silahlı Kuvvetlerinden temizleninceye kadar mücadelemiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı kararlılıkla devam edecektir(... )...” şeklinde çok hamasi sözler kullandı.

"15 Temmuz darbesinin temellerinin atıldığı “kumpaslar” dönemindeki tavrını, bizatihi kendilerinin önünün bu kumpaslar sayesinde açıldığını unutalım...

"KANDIRILMIŞ OLABİLİR DİYELİM AMA..."

TSK'daki “FETÖ” yapılanması konusunda uyarıda bulunanlara, “Askerin moralini bozmayın” haberleri göndermesini,

Darbenin başı olduğu söylenen Mehmet Partigöç ve Mehmet Dişli için, “Birisi beynim, diğeri kalbim” benzetmesi yapmasını, Partigöç hakkında MİT'ten gelen “FETÖ'cü” yazısını bir kenara atıp, “Biz sana güveniyoruz, görevine devam et” demesini,

“TSK'da parelel, üçgen, beşgen yok” sözlerini,

Ve kendi oluşturduğu karargâhının üçte ikisinin “FETÖ'cü/darbeci” çıkmasını da “kandırılmış” olmasına bağlayalım...

"PEKİ YA 15 TEMMUZ GECESİ YAPTIKLARI"

" Peki, 15 Temmuz gecesi sadece kumpasla telef edilen askerler değil, binlerce sade vatandaş direnirken, tek kurşun atmadan darbecilere teslim olmasını, Darbecilerden izin isteyip, eşofmanını giyerek iki rekat namaz kılmasını,  

Götürüldüğü Akıncı Üssü'nde kuruyemiş yiyip, filtre kahve içmesini,

Darbecisi Mehmet Dişli'yle aynı helikopterle Çankaya Köşkü'ne gitmesini, helikopterde ona “evlât” diye hitap etmesini, darbenin 1 numarası olduğu söylenen Akın Öztürk'ü bile Çankaya Köşkü'ne aldırtmaya çalışmasını da mı unutalım?!.

"MAHKEMEDE TANIKLIK YAPMAYACAKSIN AMA TÖRENİNE GİDECEKSİN"

"Geçtik bunları, darbenin araştırılması için Meclis'te kurulan Komisyona gitmeyeceksiniz, ama Meclis'teki anma töreninde en önde boy göstereceksiniz. Reva mı, hak mı?!.

Kaynak: Müyesser Yıldız/ Odatv

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ