SON DAKİKA
Tümü

Foto Haber

Anasayfa / Foto Haber / KAMUOYU ANKETİ AÇIKLANDI… BAHÇELİ’DE HAVA DUMAN!..

KAMUOYU ANKETİ AÇIKLANDI… BAHÇELİ’DE HAVA DUMAN!..

2 Şubat 2018 / Cuma 07:02
İYİ: %17, KÖTÜ: %56, İDARE EDER: %27

Ankete göre Bugünlerde, muhalefet partisi MHP’nin Genel Başkanı Devlet Bahçeli, iktidarın politikalarına destek vererek iyi mi yapıyor, kötü mü yapıyor?» sorusuna yanıt verenlerden Yüzde 17'si "İyi", Yüzde 27'si "İdare Eder", Yüzde 56'sı ise "Kötü" yanıtını verdi.


Bu soruya düşüncesini belirterek cevap verenlerin %17’si Muhalefet Partisi MHP’nin Lideri Devlet Bahçeli’nin, iktidarın politikalarına destek vererek, «iyi yaptığını», %56’sı «kötü yaptığını», %27’si ise «idare ettiğini» belirtmiştir. Muhalefet Partisi MHP’nin Lideri Devlet Bahçeli’nin, iktidarın politikalarına destek vererek «kötü» yaptığını düşünenler çoğunluktadır (%39).

Kaynak: Cumhuriyet

BAHÇELİ “ERDOĞAN’I ADAY GÖSTERMEKLE” İYİ Mİ YAPTI YOKSA KÖTÜ MÜ?

Konsensus Araştırma ve Danışmanlık tarafından 10 – 30. Aralık 2017 tarihleri arasında yapılan ve 1.500 kişi ile yüz yüze anket yöntemi uygulanarak gerçekleştirilen “Türkiye Gündemi Araştırması” anketinde MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin AKP iktidarına ve Erdoğan’a verdiği destek konusundaki performansı değerlendirildi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 2019 seçimlerine yaklaşık 2 yıl kala cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceklerini açıklaması ve ‘Cumhur ittifakı’ formülü siyasette yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Bahçeli’nin 2019’da MHP’nin barajı altında kalması kaygısı ile böyle bir teklifi yaptığı iddialarına Bahçeli’nin tepkisi sert oldu.

POPÜLER VİDEO
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER