Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sarizeybekhaber/public_html/wp-content/themes/haber9/header.php on line 63
SON DAKİKA
Tümü

Gündem

Anasayfa / Gündem / KARAMOLLAOĞLU AKP’Yİ VURDU GEÇTİ!.. “BEN DELİ MİYİM”

KARAMOLLAOĞLU AKP’Yİ VURDU GEÇTİ!.. “BEN DELİ MİYİM”

10 Mart 2018 / Cumartesi 17:58
İttifak...

Karamollaoğlu: ‘Cumhur İttifakı’na katılın diyorlar; ben deli miyim?’

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AK Parti ile MHP’nin ‘Cumhur İttifakı’na değinerek, “Hükümetin aleyhinde konuşanlar, yarın hapse atılıyor, işinden oluyor. Böyle bir ülke olmaz. Şimdiden gelin Cumhur İttifakı’na katılın diyorlar. Ya ben deli miyim ki böyle bir mesuliyetin altına gireyim. ” dedi.

“ÜLKE SORUNLARIN ONLARIN DERDİ DEĞİL”

SP Lideri Temel Karamollaoğlu, Karaman’da partisinin il başkanlığı kongresine katıldı. “Bizim hangi beklentilerimiz varmış da, kaç bakanlık, kaç milletvekili? Bu millet, 20 tane değil, 120 tane değil, 250 tane milletvekilliğine bile satılamaz. Bunu herkes bilsin” diyen Karamollaoğlu, ülke sorunlarının hükümetin gündeminde olmadığını ileri sürdü. Karamollaoğlu, şöyle konuştu:

“ONLARIN DERDİ SEÇİM”

“Niye bu memleketin dertlerini gündeme getirip tartışmıyorsunuz da, ne zaman olacağı belli olmayan seçim ittifakları için şimdiden ülkeyi ayağa kaldırmaya çalışıyorsunuz? Biz dün de, bugün de ülkenin meselelerini önümüze kor, o meseleleri nasıl çözeceğimizi konuşurduk. Bugün, dört bir tarafımız ateşle çevrili, ordumuz Afrin’de bir harekât yapıyor.”

“MİLLİ BİR DAVA İÇ POLİTİKAYA ALET EDİLEMEZ”

“ Her gün canlı yayınları seyrediyoruz televizyonlarda ama bunu iç politik malzemesi haline getirmek Türkiye’ye yapılacak en büyük kötülüktür. Bu milli bir davadır. Her ülke kendi sınırlarında kendisini tehdit eden bir hadise meydana geldiği zaman elbette müdahale hakkını taşır ama bu siyasi bir mesele haline getirilemez getirilmemelidir.

“HERKES ENDİŞELİ, BÖYLE BİR ÜLKE OLAMAZ”

“Ülkemizde büyük bir baskı var. Herkesin üzerinde bir endişe var. Niye? Acaba benim yakınlarıma bir zarar gelir mi, diye. Adalet mekanizması var. Birileri sahip çıkar size. Yo kimse sahip çıkamıyor. Hükümetin aleyhinde konuşanlar, yarın hapse atılıyor, işinden oluyor. Böyle bir ülke olmaz.”

“BEN DELİMİYİM Kİ BU İTTİŞFAKA GİREYİM”

“ Şimdiden gelin ‘Cumhur İttifakı’na katılın diyorlar. Ya ben deli miyim ki, böyle bir mesuliyetin altına gireyim. Bizim hangi beklentilerimiz varmış da kaç bakanlık, kaç milletvekili? Bu millet, 20 tane değil, 120 tane değil, 250 tane milletvekilliğine bile satılamaz. Bunu herkes bilsin” diye konuştu.

Kaynak: DHA/ Sözcü

POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER