Ana Sayfa
19 Eylül 2021 ( 3 izlenme )

KARAMOLLAOĞLU.... "TOY, TECRÜBESİZ VE SAF"

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Enerji Bakanı Berat Albayrak’ı çok sert sözlerle eleştirdi.


"TOY VE TECRÜBESİZ"

Karamollaoğlu, "“Mehmetçiğimiz cephede, Afrin’de savaşıyor. Şimdi bir Kurtuluş Savaşı’ndayız. Teşkilatlarımız da 2019’da bir seçim savaşına hazırlanıyor” şeklinde açıklamalarda bulunduğunu belirten Albayrak için “Toy, tecrübesi hakikaten olmayan, zekası fışkıran ama kendi kabuğuna sığmayan bir bakandan da ancak bu beklenirdi” dedi.

"SEÇİM SAVAŞ DEĞİLDİR"

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, “2019'daki bu seçim savaşına Başkomutanımızın liderliğinde hazır mıyız?” sözleri nedeniyle Enerji Bakanı Berat Albayrak'ı eleştirdi. Karamollaoğlu, “Seçimleri savaş gibi görürseniz bu ülkeye huzur ve refah getiremezsiniz” ifadelerini kullandı.

“Partiler birbirlerinin düşmanı değil sadece rakibidirler” diye konuşan Temel Karamollaoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İSTİKLAL HARBİ'NE GİDİYORUZ DEMEK KADAR SAFLIK OLMAZ”

“Bu ülke bizim, bu ülke hepimizindir. Yarın seçimlerde hiç kimsenin şüphesi olmasın ki AK Parti gidecek ama devlet kalacaktır. Hakikaten akıl tutulması dememin sebebi burada yatıyor. 15 yıldır iktidarda bulunan bir partinin bugün içerisinde bulunduğumuz problemleri bu kadar büyütüp 15 yıl sonra kendi inşa ettikleri yapıyı çökertmek için İstiklal Harbi'ne gidiyoruz demek kadar saflık olmaz. Bu ülkeyi 15 yıldır bu hale siz getirdiniz.”

kaynak:sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ