SON DAKİKA
Tümü

Foto Haber

Anasayfa / Foto Haber / KARATAY HOCA BU SEFER KIZDI: “İÇİN”

KARATAY HOCA BU SEFER KIZDI: “İÇİN”

4 Kasım 2017 / Cumartesi 08:29
Prof. Dr. Canan Karatay:

“Hayatımızı kurtaran zeytinyağıdır. Zeytin ağacını kesmeye hakkımız yok. Biz Orta Asya’dan geldik ve de Türk geleneği olarak her doğan çocuk için bir fide dikilirdi. Ben diyorum ki; her doğan çocuk için, her yeni gelin için bir zeytin fidesi ekin. Bunu çocuklarımıza gelenek olarak aşılamak mecburiyetindeyiz. Esas Türk’ün geleneği budur. ”

Kaynak: Ajanslar

KARATAY HOCA ZEYTİNİ ANLATTI, ZEYTİNYAĞINI ANLATTI

Prof. Dr. Canan Karatay, zeytinyağının alzheimeri ve kalp krizini önlediğini belirterek, “Zeytinyağı kanı sulandırıyor. Kanı sulandırmak için aspirin yerine zeytinyağı için” dedi.

‘KANI SULANDIRMAK İÇİN ASPİRİN YERİNE ZEYTİNYAĞI’

Prof. Dr. Canan Karatay zeytinin altından daha kıymetli olduğunu her zaman söylediğini kaydederek, “Hayatımızı kurtaran zeytinyağıdır. Laboratuvarlarda yapılan bir araştırmada, doğal zeytinyağının kanseri önlediği gösterildi.” diye konuştu. Prof. Dr. Canan Karatay:

“Altın savaşları insanları öldürmek içindir. Zeytin altındır. Mut’ta bu altının içinde yaşamaktasınız. Bu altının kıymetini bilmemiz lazım. Hayatımızı kurtaran zeytinyağıdır. Laboratuvarlarda yapılan bir araştırmada, doğal zeytinyağının kanseri önlediği gösterildi”.

POPÜLER VİDEO
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER