SON DAKİKA
Tümü

Gündem

Anasayfa / Gündem / Kılıçdaroğlu’na kahkahalarla gülmüştü… KOVULDU!..

Kılıçdaroğlu’na kahkahalarla gülmüştü… KOVULDU!..

26 Nisan 2019 / Cuma 18:50
Kanal D...

31 Mart Yerel Seçimleri’nden önce ağırladığı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “İstanbul, Ankara ve İzmir’i alacağız” açıklamasının ardından kahkaha atan ve tepki çeken Kanal D Ana Haber spikeri Buket Aydın, kovuldu. Aydın’ın önceki gün de kovulduğuna dair iddialar sosyal medyaya yansımış, Kanal D ise bu iddiaları reddetmişti.

GÜVENLİK EŞLİĞİNDE ÇIKARILDI
Medyakoridor’un aktardığına göre; Aydın, kanalın bulunduğu binadan güvenlik eşliğinde dışarı çıkarıldı. Kanal D Ana Haberi Aydın’ın yerine Semiha Şahin sunacak. Aydın, göreve bundan tam bir yıl önce başlamıştı.

TEPKİ ÇEKEN KAHKAHA!..

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Buket Aydın’ın sunduğu programın konuğuydu. Programda siyasetçilere gösterilen özen ve saygısından eser yoktu. Hatta Kılıçdaroğlu’nun iddialı çıkışları karşısında program sunucusunun kahkahaları sosyal medyada daha çok konuşuldu.

CHP lideri konuşmasında İstanbul dahil büyük şehirleri alacaklarını belirtti, “İstanbul’u alacağız, Ankara’yı, Bursa’yı, Mersin’i alacağız.” dedi. Program sunucusu Kılıçdaroğlu’nun bu sözlerine karşılık “Bugün de formunuzdasınız” şeklinde absürt bir yanıt verdi. Sunucunun bu sözleri sosyal medyada büyük tepki çekti. İşte görüntüler…


Kaynak: Sözcü

POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER