Ana Sayfa
19 Eylül 2021 ( 5 izlenme )

KILIÇDAROĞLU'NDAN ERDOĞAN'A REST!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün parti meclisine (PM) sunulan merkez yönetim kurulu (MYK) raporunda partisinin izleyeceği stratejiyi anlattı. “Anayasa değişikliklerinin yürürlüğe gireceği 2019 seçimleri tarihi önemdedir. Bu seçimlerden başarı ile çıkmak, hedefimiz olmak yanında tarihsel görevimizdir” dedi. 

CHP Lideri, şu ifadeleri kullandı:

"TÜRKİYE'Yİ YENİ BİR CUMHURBAŞKANI İLE TANIŞTIRACAĞIZ"

“Türkiye’yi yeni bir Cumhurbaşkanı ile tanıştıracağımızdan hiçbir şekilde kuşku duymuyoruz” diyen CHP Lideri Kılıçdaroğlu, iktidarın sonunun yaklaştığının farkında olduğunu öne sürdü.

"İKTİDARIN SONU YAKLAŞTI"

Siyasi iktidar, sonunun yaklaştığının farkına varmış, bu nedenle halk üzerindeki baskısını artırarak yok oluşun önüne geçmeye çalışmaktadır. Demokrasimizin en öncelikli meselesi sivil toplumdaki işgalin sona erdirilerek bireyin özgürlük alanının genişletilmesidir. Halkımızla birlikte bunu başaracağımızdan, bu çerçevede Türkiye’yi önümüzdeki seçimlerde yeni bir Cumhurbaşkanı ile tanıştıracağımızdan kuşku duymuyoruz. Halkımızla yerel yönetimlerde büyük bir değişimi gerçekleştireceğimize inanıyoruz.

"AKP EN BASKICI DÖNEMİNDE, AMA EN KUVVETLİSİNDE DEĞİL!.."

Önümüzdeki her üç seçimde de başarılı olmak hedefimizdir. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Anadolu’nun yaşadığı en umutsuz dönemde yaptığı “Milletin bağımsızlığını yine milletin azim ve kararlılığı kurtaracaktır” çağrısı, bugün bizler için de yol gösterici niteliğindedir. 2019 seçimlerinde de ülkemizi içinde bulunduğu bu karamsar tablodan kurtaracak olan milletimizin takdiri olacaktır. Bu iktidar, kendi tarihinin en baskıcı döneminde olabilir ama asla en kuvvetli döneminde değildir.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ