Gündem

Köprüler Atıldı.. ‘Ben Değil O’

14 Mayıs ve 28 Mayıs Genel Seçimleri tartışmaları kaldığı yerden devam ediyor. CHP’de değişim gündemi sürerken; Genel Başkanın değişip değişmeyeceği herkes tarafından merak ediliyor.

Konuyla ilgili gazeteci Fatih Altaylı, YouTube kanalından yayımladığı videoda, Kılıçdaroğlu için sert konuştu. Kemal Kılıçdaroğlu’nun AK Parti’ye çalıştığını kaydeden Altaylı, “Atatürk gitmiş, İnönü gitmiş, Ecevit gitmiş. Sen niye gitmiyorsun?” dedi. Sözlerine devam eden Altaylı, şöyle konuştu:

‘AKP’YE ÇALIŞAN İŞTE ORDA’

“Tepki verince de bunlar AK Parti’ye mi çalışıyor? Kardeşim ben AK Parti’ye çalışmıyorum. AK Parti’ye çalışanın kim olduğu ortada. Orada duruyor. Cumhuriyet Halk Partisi binasının en büyük odasında oturuyor. 12 seçimdir AK Parti’ye kaybeden o, ben değilim.”

‘BIRAKIN’ DEMİŞTİ

Daha önce de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na köşesinden seslenen gazeteci Fatih Altaylı, “Siz başta Tuncay Özkan olmak üzere yakın çevrenizdeki birkaç kişinin ve hemşeriniz, yakınınız birkaç gazetecinin, medya patronunun dolmuşu ile aday oldunuz. Yüzde 48 ile kalmaya çalışan değil, yüzde 48’e rağmen şerefiyle bırakan olun” demişti.

Kaynak: Fatih Altaylı/ Yeniçağ

Başa dön tuşu