SON DAKİKA
Tümü

Gündem

Anasayfa / Gündem / SANCAKLI KONUŞTU… RASİM OZAN KÜTAHYALI UÇUK!..

SANCAKLI KONUŞTU… RASİM OZAN KÜTAHYALI UÇUK!..

21 Kasım 2017 / Salı 07:59

Saffet Sancaklı’dan Rasim Ozan Kütahyalı’ya suç duyurusu

Gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı’nın Beyaz TV’deki programda Boşnakları aşağılayan sözlerine tepki gösteren ve Kütahyalı’ya ‘’Şerefsiz’’ diyen MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

“ŞARLATAN”

Sancaklı, “Etnik ve inanç farklılığı gözetmeksizin Türk milleti başta olmak üzere tüm insanlığa karşı suç işlemiştir. Ekmeğine ve millete saygısı olmayan, özürü kabahatinden büyük olan, adını anmayı ar kabul edeceğim şahıs gibi şarlatanları TV ve gazetelerde görmeyi Türk milleti hak etmiyor” dedi.
“BOŞNAK KARDEŞLERİMİZ”
TBMM’de bir basın toplantısı düzenleyen Sancaklı. ”Boşnak kardeşlerimiz Türk milletinin ayrılmaz bir parçası, şerefli bir mensubudur. Onlar ki İslam sancağı düşmesin, Türk devleti var olsun diye tarifsiz acılar çekmiş, soykırımlara maruz kalmıştır” dedi ve şunları söyledi:
ONLAR AHLAK YOKSUNLARI”
“Milletin parası ile oturup milletin değerlerine küfredenler, ahlaksızca sözler sarf edenler bu cesareti nereden almaktadır? Ahlaktan yoksun şahısların bırakın televizyonlarda belden aşağı muhabbet etmeyi, toplumun karşısına çıkıp söz söyleme cesaretini bulamaması gerekmektedir.”
“DAHA DÜNE KADAR FETÖCÜYDÜ”
” Bu şahıs dün de FETÖ’cü olmakla övünüyordu. Ailecek devlet imkanlarından nemalanarak milletin değerlerine hakaret etmeyi marifet zanneden kendini bilmezlere milletten kazandıkları ile millete küfür edilemeyeceğini hatırlatmak gerekmektedir.”

“ADI GEREKSİZ BU ŞAHSI EKRANLARA BİR DAHA ÇIKARMAYIN”
Son dakika haberi… Saffet Sancaklı’dan Rasim Ozan Kütahyalı’ya suç duyurusu
“Ölçüyü yitirmiş olan adı gereksiz şahıs elbette ahlak çizgisine çekilecektir. Milletin karşısına TV ekranına alkollü çıkyıysa durumu daha da vahimdir. Tüm yazılı ve görsel medya sahiplerinden ve yöneticilerinden bu şahsı bir daha milletin önüne çıkarmamalarını bekliyoruz.”
Kaynak: Sözcü

POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER