Ana Sayfa
08 Aralık 2016 ( 2642 görüntülenme )

MHP'de Bahçeli'ye Büyük Şok

Bahçeli'ye Destek İçin Gelen Delege Akşener Safına Geçti!
 Habervaktim.com'un haberine göre, Olağanüstü kongre tartışmalarının yaşandığı MHP'de Genel Başkan Devlet Bahçeli aleyhine şok bir gelişme yaşandı.

Habere göre Genel Merkez'e yakın duran illerden birinin delegeleri toplanarak,MHP Genel Merkezinde Bahçeli'yi ziyaret etti. Delegelerin niyeti Bahçeli'ye desteklerini bildirmek ve ardından bağlılık açıklaması yapmaktı. Görüşme sırasında muhalif isimler gündeme geldi. 

Bahçeli bu isimlerden Meral Akşener'le ilgili son derece yakışıksız bir ifade kullandı. Kibar ve nazikliği ile bilinen Bahçeli'nin Akşener hakkında kullandığı bu ifade, kendisine destek için gelen delegelerin bile tepkisini çekti. Delegeler, Akşener'le ilgili ifadesi üzerine Bahçeli lehine açıklama yapmaktan vazgeçerek, Akşener'in safına katıldılar ve tüzük değişikliği için imza verdiler.Haberde ayrıca Meral Akşener, Koray Aydın ve Sinan Oğan'ın olağanüstü kongre toplamak için yeterli imza sayısını çoktan aştığı, psikolojik üstünlüğü ele geçirmek için salt çoğunluğun imzasının toplanmaya çalışıldığı bilgisine de yer verildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ