SON DAKİKA
Tümü

Politika

Anasayfa / Politika / MHP İl Başkanı: ‘AHLAKSIZLIĞIN CUMHUR İTTİFAKI OLMAZ’

MHP İl Başkanı: ‘AHLAKSIZLIĞIN CUMHUR İTTİFAKI OLMAZ’

7 Şubat 2019 / Perşembe 03:52
Kastamonu...

MHP Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, AKP’nin Tosya adayını çok sert sözlerle eleştirdi, ‘Bizimle ilgili bir şey varsa siz de söyleyin. Ondan sonra Cumhur İttifakı. Neyin Cumhur İttifakı ya. Ahlaksızlığın Cumhur İttifakı olur mu?” dedi.

MHP Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, AKP’nin Kastamonu Tosya’dan aday gösterdiği mevcut belediye başkanı Kazım Şahin’i çok sert eleştirdi. Aydın, Şahin’in Tosya’ya yakışmadığını dile getirirken, şu ifadeleri kullandı;

‘AHLAKSIZLIĞIN CUMHUR İTTİFAKI OLUR MU’

“Öyle yok Kazım Efendi. Aklını başına al. Bulunduğun siyasi partiye de yakışmıyorsun sen. Dinliyorlar mı bunları bilmiyorum. Açtırma benim bayramlık ağzımı. Buraya yakışmıyorsun sen. Bırakın biz yönetelim burayı. Biz böyle rezillikler yapmadık. Bizimle ilgili bir şey varsa siz de söyleyin. Ondan sonra Cumhur İttifakı… Neyin Cumhur İttifakı ya. Ahlaksızlığın Cumhur İttifakı olur mu?” ifadelerini kullandı.

‘AÇTIRMA BENİM BAYRAMLIK AĞZIMI KAZIM EFENDİ, TAYYİP BEY DUYSA SENİ BİR GÜN BİLE TUTMAZ’’

AKP’nin kurumsal kimliğine laf söylemediğini ifade eden Aydın, “Ama 51 ilde ülkücü hareket, adaylarıyla beraber yarışıyor. Varsa bizim adayımızın yanlışı siz de söyleyin. Senin yaptığın ahlaksızlıkları Tayyip Bey duysa seni bir gün tutmaz burada” dedi.

2014’teki yerel seçimlerde AKP Tosya’da yüzde 61 oyla 1’inci parti olmuş, onu yüzde 33 ile MHP takip etmişti.


Kaynak: Yeniçağ

POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER